2021 Sohbet Muhabbet

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
iyi bayramlar RFC dostları :eyv

uguryilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
facebook çıktı forumlar bozuldu :)

jdf_burak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi günler.2021 1,3 tce otomatik benzinli megane ile aranıza katıldım .Araç 21000 km de ve 2 haftalık sürüş deneyiminde kulağıma ince bir ses takıldı . 30 ila 50 km arasında sanırım vites geçişinde şanzımandan çok ince bir ses geliyor. Geçişler çok seri kusursuz lakin hep aynı yerde gelen bir hafif bir vuup sesi var .Çok sessiz ama dinleyince kulağa takılıyor. Forumda bazı arkadaşlarda bahsetmiş bu konuda .Bir problem midir kronik midir bilemedim ama sorunsuz sürüyorum .Forumda bir arkadaş test araçlarında bile bu sesin geldiğini söylemişti. Bunun için servise gitmeli miyim bilemedimhımm

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Herkese iyi günler.2021 1,3 tce otomatik benzinli megane ile aranıza katıldım .Araç 21000 km de ve 2 haftalık sürüş deneyiminde kulağıma ince bir ses takıldı . 30 ila 50 km arasında sanırım vites geçişinde şanzımandan çok ince bir ses geliyor. Geçişler çok seri kusursuz lakin hep aynı yerde gelen bir hafif bir vuup sesi var .Çok sessiz ama dinleyince kulağa takılıyor. Forumda bazı arkadaşlarda bahsetmiş bu konuda .Bir problem midir kronik midir bilemedim ama sorunsuz sürüyorum .Forumda bir arkadaş test araçlarında bile bu sesin geldiğini söylemişti. Bunun için servise gitmeli miyim bilemedimhımm
Merhaba, öncelikle aramıza hoş geldin aracın hayırlı olsun.
İçinde kuşku varsa yetkili servise göstermende fayda var, neticede aracın garanti kapsamında...

kmltncr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
izmirde renonun ciğerini bilir diyebileceğiniz bir tamirci varmı

ihsan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracım ilk ışık yaktiginda elektrikfiye gittim bilgisayar bağladı direksiyon airbag makarası arızalı direnç atalim makarayi al gel takarız dedi.Sonra ışık yine yandı başka bir elektrik gittim yok direksiyon sıkıntı yok dedi kemerlerde sorun direksiyon direnci soktu kemerlere direnç attın sonra yine ışık yaktı dirençleri bu sefer kendim soktum bu konuda yardımcı olun nasıl gidecek bu sorunum araba deneme tahtası oldu artık.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Airbag sargısı değişimi yapıldı mı ? Genelde megane 2 scenic 2 kangoo 2 clio 3 lerde kopuyor