Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Esp

Teşekkür / Beğen

Esp

Arkdaşlar ben bi işe kalkıştım ama iş yarıda kaldı 2009 kango expresyon dolu modeli keşiflerimde aracımın opsiyonel olarak bir çok özelliğinin olduğunu keşfettim hız sabitleyici bunun tuşlarını aldım taktım çok güzel çalışıyor ve bikaç özellik daha var onlarında çalışıcanı düşünüyorum orjinal park sensörü koltuk ısıtma esp sistemi bunların alt yapısın hazır olduğu keşfettim ve bu beni cezbetti ve esp yi yapmaya karar verdim bu sistemde bikaç özellik daha yokuş kalkış desteği anti patitinaj ve yörünge kontrolü beraberinde geldiği için bunu yapmak istedim ivme sensörünü ve açma kapama ahtarını aldım ve taktım sistemden aktifleştirdim göstergedeki lambası aktif oldu fakat çalışmadı sonradan öğrendiğim bişey oldu normal abs beynile espli abs farklıimiş bunu da drğiştirmek gerektiğini öğrendim ancak benim araçtaki abs beyni esp limi değilmi onu alayamadım çüki bukadar alt yapısı hazır olan şey bunun da hazır olabileceni düşünüyorum bu konuda bi fikri olan tecrübesi olan bi arkadşımız bana yardım edebilirmi ? iyi forumlar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Merhaba esp li sistemlerde fazla dan 2 tane daha hidrolik borusu bulunuyor yani abs beyni/ kütüğü ismi herneyse farklı oluyor onuda değişmek gerekir

3. Teşekkür ekrem_5574@hotmail.com Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı coskun34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba esp li sistemlerde fazla dan 2 tane daha hidrolik borusu bulunuyor yani abs beyni/ kütüğü ismi herneyse farklı oluyor onuda değişmek gerekir
    Teşekkürler

Teşekkür / Beğen

Alıntı ekrem_5574@hotmail.com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler

Evet

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)