cam filmi temizleme hk.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın eski sahibi satmadan önce tüm camlara yaptırdığı cam filmlerini sökmüş.(ön cam dahil)
büyük ihtimal ön göğüsün arkasına da bundan dolayı sıvı geçişi olmuş usb arızası hatta usb dip soketinde oksitlenme vardı.
yan camları açtığım zaman yapışan bu kalan artıklara yapışan tozlar hem ses çıkartmakta hem de camı çizmekte.
bu izleri en temiz nasıl temizleyebilirim sizce daha önce söktüren oldu mu ?

2EP5GA.jpg
[/URL][/IMG]

cLmTeJ.jpg
[/URL][/IMG]

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reklamlarda görüyorum asperoks diye bişey deneyebilirsiniz bence

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Michael Owen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Camı fön makinesi ile ısıtın, sonra kolonya ve ya el dezanfaktanlı bir bez ile silin çıkacaktır.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Camı fön makinesi ile ısıtın, sonra kolonya ve ya el dezanfaktanlı bir bez ile silin çıkacaktır.

fotoğraflarda görüldüğü üzere o kısım camla plastiğin dibi el girmesi vs çok sıkıntı kredi karı ve bez yardımı ile yapılabilir daha sonrası maketbıçağıyla belki çizmeden yapabilrim inş.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonunda temizleyebildim yapıcak olanlar için yazıyım dedim olurda birinizin başına gelir buhAr temizleme aleti aldım kalıntı kalan yerlere basınçlı buhar sıkarak bez ve kredi kartı yardımıyla tek tek temizledim on numara oldu ama 2.5 saatimi yedi.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonunda temizleyebildim yapıcak olanlar için yazıyım dedim olurda birinizin başına gelir buhAr temizleme aleti aldım kalıntı kalan yerlere basınçlı buhar sıkarak bez ve kredi kartı yardımıyla tek tek temizledim on numara oldu ama 2.5 saatimi yedi.

Malesef böyle ulasilmasi güç yerlerin temizlik işlemi de bi hayli uzun sürüyor. Siz iyi sabır gösterip halletmissiniz. Geçmiş olsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi