Kadjar icon R link bluetooth ile müzik oynatma

bcakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Arkadaşlar 2015 icon aracımda r linkte bluetooth ile spotify youtube müzik gibi uygulamalardan müzik oynatamıyorum. telefonu eşleştiriyorum arama yapıyorum medya ve arama izinleri ikisi de aktif. ama medya sekmesinde bluetooth'da iphone cihazım görünüyor adı yazıyor ama silik olduğu için basılmıyor işlevsiz kalıyor. bunu çalıştırabilen oldu mu?[/FONT]

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Müzik sekmesinden yapılıyor o ayar medyadan değil. Radyo kanallarının göründüğü sayfa varya orda sağ altta seçenekler sekmesi var ona basınca kaynak butonu var, orda radyo, usb, Bluetooth gibi seçenekler var. Bluetooth seçerseniz tlfndan ne açarsanız o çalar. Araca inersem resimlerini de çeker paylaşırım.

bcakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sekmeden de denedim diye hatırlıyorum ama tekrar bir bakayım hocam araç kapının önünde teşekkürler

bcakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam oradan da denedim telefon eşleşmiş olmasına rağmen kaynaklarda Bluetooth görünmüyor radyo ve USB görünüyor sadece

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam oradan da denedim telefon eşleşmiş olmasına rağmen kaynaklarda Bluetooth görünmüyor radyo ve USB görünüyor sadece

Hocam araç ile telefonun Bluetooth eşleştirmesini kaldırıp, tekrar bağlamayı deneyin bakalım olacak mı?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Arkadaşlar 2015 icon aracımda r linkte bluetooth ile spotify youtube müzik gibi uygulamalardan müzik oynatamıyorum. telefonu eşleştiriyorum arama yapıyorum medya ve arama izinleri ikisi de aktif. ama medya sekmesinde bluetooth'da iphone cihazım görünüyor adı yazıyor ama silik olduğu için basılmıyor işlevsiz kalıyor. bunu çalıştırabilen oldu mu?[/FONT]

Ayarlar tüm yolları denemenize rağmen düzelmedi ise ve daha öncesinde bu şekilde kullanabiliyorsanız; aracı servise götürüp clip cihazına bağlatın hata görünecektir, şayet hata görünmez ise ve elektronik bi arıza sonucu özellik işlevsiz hale geldiyse otomatik tanıtma srun düzelecektir. Araç servis bakımlı ise bu işlem için ücret talep etmezler ama servis bakımlı değil ise 250-500 lira gibi ücret talep edebilirler.

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefon iPhone ise telefona bir adet MP3 dosyası atın. Sonrasında Bluetooth üzerinden Spotify ve YouTube müzik kullanabilirsiniz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bcakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler herkese. Facebook grubundan bir arkadaşın desteği ile iPhone a iTunes üzerinden 1 adet MP3 attım şimdi her yerden müzik oynayabiliyorum