master 3 enjektör sorunu

ismailkivanc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bilen fikri olan yardım edermi ricam istanbuldayım master 3 sabahları zor çalışıyordun ısıtma bujilerinden değil ayrıca yakıtım çok iyidi pompacıya gittim geri dönüşü söktü direk enjektör dedi tamam yapalım enjektörleri 3 defa söktü 1 haftada önce walf 2 gün sonra meme fiber ne varsa deyişti araç şakırdamaya başladı 3 defa gittiğimde abi sibopların kaçırıyor motor bitik dedi çıktı işinden aracımda yağ yakma sorunum yok bu arada sonra bir çok tamirciye gittim kimi şakırdama baskı balata dedi kimi ses yok dedi en son servise gittim aracı clip ciazına bağlattım hata arıza vermiyor enjöktör değerlerine baktığımızda
1enjektör 2.23mg/cp
2enjektör 3,04mg/cp
3 enjektör -2.30mg/cp
4enjöktör -1.90mg/cp
değerler çıkıyor servis sorunun enjektör dedi bu sefer başka enjektörcüye gittim söküp bakalım dedi tm dedik oda 2 enjektörün arızalı dedi onada çarpıldık :( neyse enjöktörler bağladı yine aynı şakırdama devam ediyor
usta servis enjektörcü gezmekden bıktım enj. dışarda pompacının bilği sağlam çıkıyorda araca bağlanır bağlanmaz nasıl nasıl değerleri deyişiyor fikri olan yardımcı olabilecek varmı

ismailkivanc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevap gelmedi :(
büğün başka pompacıda benim enjektörler söktük başka enjektör takıldı yine değerler aynı çıkıyor
sorunum enjektörden değil pompada söküldü
3-4 gözlerdeki enjektör ayarı yükselmiyor
bekli birinden fikir çıkar