Kadjar Cam Açma Anahtarlarının Ledli Olanlar İle Değiştirilmesi

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese,

Kadjar'ın en sevmediğim donanımlarından birisi olan, cam açma kapama anahtarlarının sadece sürücü koltuğunun ledli olması, diğerlerinin ledinin olmaması durumuydu. Özellikle gece sürüşlerinde, yazları çok sorun yaşıyordum. Aliexpress'ten 4 kapı için ledli anahtarlar sipariş ettim ve dün elime ulaştı. Maliyet 900 lira civarına maloldu ama daha uygun olanları da internette mevcut. Montajını az önce tamamladım, montaj çok kolaymış, keşke daha önce yapsaymışım. Gece çekiminde fotoğraf bu şekilde çıktı, isteyen arakdaş olursa gündüz de fotoğraflarını çeker eklerim. Benim gibi bu durumdan rahatsız olan varsa tavsiye ederim.

İyi forumlar.

4a7diyu.jpg

_qokhan_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel günlerde kullanın.
Bildiğim kadarıyla iki ucundan biraz kesmek gerekiyor. Birden fazla ürün var, hangi ürünü tercih ettiniz, memnuniyetiniz ne aşamada.

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, ben gayet memnunum. Aliexpressten almistim ama simdi gorsellere bakarken epey fiyat farki olmus. Dolar kulu malum :( Bir parca plastik kisim kestim, kesilen ve kesilmeyen orijinal gibi olan modeller var ancak, kesilmeyen modelde bir tusta gene led olmadigi icin ben kesilen modeli tercih ettim. Asagida gorselleri koyuyorum. Kesilende surucu kapisindaki 7 butonda da led var.

Bu da kesim islemi olmayan 6 butonun led yandigi model.

Son düzenleme:

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesme işlemi çok basit, bir tirtikli bicak ya da testere gibi bir malzeme ile kesim yapiliyor. İcinde zarar verebileceginiz bir devre vb yok, bos o kisimlar.

_qokhan_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için teşekkürler. Güzel günlerde kullanın.

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tesekkur ederim.