Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Espace 5 otomatik sanzuman vuruntulu vites degisimi.

Teşekkür / Beğen

Espace 5 otomatik sanzuman vuruntulu vites degisimi.

Öncelikle Merhaba arkadaslar,Espace 5 aracimi yaklasik 1 ay önce aldim.Otomatik sanzuman vuruntu yapiyor ve vites degisiminden az önce sanki vites büyütmekde kararsizmis gibi davranip vites degistiriyor.Bunlari her zaman yapmiyor , vites kücültürken veya ben + veya - ile vites degistirirsem sorun hic olmuyor.Yakindaki bir renault servisine gittim, sorunu anlattim.Biz sanzuman yapmiyoruz renault olarak dedi,yagini degistirin dedim onuda yapmiyorlarmis bu sanzuman tipinde,e ne yapiyorsunuz dedim,zaten araban 170000 kmde ,bu sanzuma 200000 de degisir ,komple yeni sanzuman takabiliriz dedi.Software Update istedim o da olmuyormus, kasabadaki Internet 50000 link imis,Update icin 100000 link Internet lazim dedi. Bu arada araba 2017 Model,170000 km, 1.6 Diesel 160 beygir.
    Benzin sorun yasayan arkadaslar var ise yardimci olursa sevinirim.Sadece otomatik sanzuman yapan yerlere gidip sansimi yag degisimi ile denemek istiyorum. Anlayan arkadaslar cevaplarsa sevinirim, olmayacak birseyse bosu bosuna para harcamayim bari

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Mustafa almanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Merhaba arkadaslar,Espace 5 aracimi yaklasik 1 ay önce aldim.Otomatik sanzuman vuruntu yapiyor ve vites degisiminden az önce sanki vites büyütmekde kararsizmis gibi davranip vites degistiriyor.Bunlari her zaman yapmiyor , vites kücültürken veya ben + veya - ile vites degistirirsem sorun hic olmuyor.Yakindaki bir renault servisine gittim, sorunu anlattim.Biz sanzuman yapmiyoruz renault olarak dedi,yagini degistirin dedim onuda yapmiyorlarmis bu sanzuman tipinde,e ne yapiyorsunuz dedim,zaten araban 170000 kmde ,bu sanzuma 200000 de degisir ,komple yeni sanzuman takabiliriz dedi.Software Update istedim o da olmuyormus, kasabadaki Internet 50000 link imis,Update icin 100000 link Internet lazim dedi. Bu arada araba 2017 Model,170000 km, 1.6 Diesel 160 beygir.
    Benzin sorun yasayan arkadaslar var ise yardimci olursa sevinirim.Sadece otomatik sanzuman yapan yerlere gidip sansimi yag degisimi ile denemek istiyorum. Anlayan arkadaslar cevaplarsa sevinirim, olmayacak birseyse bosu bosuna para harcamayim bari
    Nerede yasiyorsunuz bilmiyorum ama izmit veya sakaryada sanırım Kenan usta var özellikle renault araçların sanzimanlari konusunda bilgili yağ değişimi bakım gibi işlemleri yapıyor. Youtube da kanalı var Kenan auto servisce adinda oradan videolarini da izleyip kendisine ulasip bilgi alablirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Merhaba.Yanlış bilmiyorsam Almanya'da yaşıyordunuz.Kavrama noktası tanıtımı yaptırırsanız bir süre daha idare eder.Sadece kavram değişir.Komple şanzıman değişmez.
    Türkiye'ye gelirseniz kavrama noktası tanıtımına ben yardımcı olurum.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Almanyada yasiyorum,ama sanirim bu Halde ankaraya kadar idare etmeyebilir sanzuman.Kenan ustayi youtubede izleyip fikir edinebilirim. Ilgilendiginiz icin tesekkürler.

Teşekkür / Beğen
    Merhaba Befe Bey Sorunu tam olarak cözemeden ankaraya gelirsem sizden yardim alirim,cok sagolun

6. Teşekkür Befe Mesaja Teşekkür Etti.
    Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Merhaba Befe Bey Sorunu tam olarak cözemeden ankaraya gelirsem sizden yardim alirim,cok sagolun
    Rica ederim.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)