2012 Dizel Otomatik Fluence Yağ Değişimi

serkanbektas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2021 kasım ayında aldığım 1,5 dizel otomatik 110hp aracımın yağ değişimini yaptırmak istiyorum, Ankara Tereyağoğlu servisi 1500 TL fiyat verdi değişim için, internetten veya yakıt istasyonlarından yağı kendim alsam yağ değişimi için önerebileceğiniz bir yer var mıdır Ankara içinde?

İnternetten alınan yağların sahte çıkma ihtimali olduğu için güvenilir satıcı önerebilir misiniz?

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2021 kasım ayında aldığım 1,5 dizel otomatik 110hp aracımın yağ değişimini yaptırmak istiyorum, Ankara Tereyağoğlu servisi 1500 TL fiyat verdi değişim için, internetten veya yakıt istasyonlarından yağı kendim alsam yağ değişimi için önerebileceğiniz bir yer var mıdır Ankara içinde?

İnternetten alınan yağların sahte çıkma ihtimali olduğu için güvenilir satıcı önerebilir misiniz?

Maalesef sahte çıkma ihtimali var. Ama ben Liqui Molly Yağ aldım kendi distrübutorunden ve sahte olmayacağını düşünüyorum. Ya kendinize bi özel servis beğenin ve ona güvenip onların değiştirmesine izin verin ya da böyle pahalı ama distrübütorunden alınan yağları seçin. Ankara da yaşıyorum bende Cotech Garage firması gayet bilgili ve tecrübelidir ora ile konuşabilirsiniz. Bülent Abi Elektrik - Orhan usta ise mekanik üzerine çok bilgilidir.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yağı yetkili satıcı haricinde almamak lazım çok fazla sahte yağ- filtre var güvenilir yerleri tercih edin.

omer26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki gün önce sanayide bakımı yaptırdım, orjinal castrol yağ ve orjinal yağ filtresi, kaliteli yan sanayi hava ve polen filtresi 700 TL, işçilik 150 TL toplam 850 TL tuttu. Sanayide orjinal parça bulmak oldukça zor tanıdık parçacı yoksa. Kaliteli yan sanayi dediğim ürünler birebir mais taklidi.İnternette satılan ürünlerde de risk oldukça yüksek .