Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 Kangoo DCI 1.5 Pampa Model Araca Ait Kapı Koruma Plastiği

Teşekkür / Beğen

2012 Kangoo DCI 1.5 Pampa Model Araca Ait Kapı Koruma Plastiği

Herkese selamlar. Siz değerli arkadaşlarımdan yardım talebimdir. Aracım 2012 Kangoo DCI 1.5 Pampa modelidir. Aracı bilenler mutlaka vardır. Diğer kangolardan teknik donanım olarak benzer veya farklı yönü dışında kapı koruma plastiği olan serilerden. Asıl konu bu plastikten bazı yerlere sordum maalesef bulamadım. Bu konuda yardımcı olacak veya önerebileceğiniz bir yer varmıdır? Bulunmaz ise tüm plastikleri sökmek durumunda kalacağım. Vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    İnternetten parçacı lardan bakmak lazım sınırlı sayıda satılan modellerde maalesef parça bulmak zor olabiliyor.

3. Teşekkür mustafa.18 Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni mustafa.18 liked this post

Teşekkür / Beğen
    Coşkun ustam teşekkür ederim. Maalesef birçok yere sordum yok. Muhtemelen plastiklerin hepsini söküp çıta yapıştıracaz. Sırf güzel gözüküyor diye zamanında bunu tercih etmiştim...

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı mustafa.18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coşkun ustam teşekkür ederim. Maalesef birçok yere sordum yok. Muhtemelen plastiklerin hepsini söküp çıta yapıştıracaz. Sırf güzel gözüküyor diye zamanında bunu tercih etmiştim...
    Kesinlikle güzel görünüyor arka rüzgar lıkta pampa yazılı kabartma da çok iyi inşallah parçayı bulursunuz. Belki sizin gibi söküp parça parça satan bulunur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)