Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Belli bir hızdan sonra titreme

Teşekkür / Beğen

Thumbs up Belli bir hızdan sonra titreme

Arkadaşlar Antalyadan selamlar
    Geçen dün başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum.Uzun yolda giderken belli bir hızdan sonra 80-90 dan sonra araba titremeye başladı.Gazı kesince titreme duruyordu.İnternetten araştırdığımda bu konuyla alakalı çok fazla yazılanlar vardı.
    Yıllardan beri gittiğim tamirciye götürdüm kısa bir deneme sürüşü yaptı ve direk nokta atışıyla komple sağ aks ve tekerlek rulmanı arızalı dedi.Aynı gün değiştirdik ve sonuç;
    titreme ve uğultu kesildi.
    Yani araç da insan gibi iyi bir doktora denk geldiniz mi tedaviniz kısa sürüyor.Yoksa deneme yanılma yöntemiyle hem araca hem cebimize zarar veriyor.
    Herkese kolay gelsin

2. Teşekkür Uğur Mesaja Teşekkür Etti.
    nurettin_kapln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    uğultu bilyadır. aks arızası ise takırtı şeklinde olur. 90,dan sonra arabanın titremesi kabin içinde titreşim olması genelde salıncaktır.
    Alıntı leventbaki09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Antalyadan selamlar
    Geçen dün başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum.Uzun yolda giderken belli bir hızdan sonra 80-90 dan sonra araba titremeye başladı.Gazı kesince titreme duruyordu.İnternetten araştırdığımda bu konuyla alakalı çok fazla yazılanlar vardı.
    Yıllardan beri gittiğim tamirciye götürdüm kısa bir deneme sürüşü yaptı ve direk nokta atışıyla komple sağ aks ve tekerlek rulmanı arızalı dedi.Aynı gün değiştirdik ve sonuç;
    titreme ve uğultu kesildi.
    Yani araç da insan gibi iyi bir doktora denk geldiniz mi tedaviniz kısa sürüyor.Yoksa deneme yanılma yöntemiyle hem araca hem cebimize zarar veriyor.
    Herkese kolay gelsin

4. Teşekkür leventbaki09 Mesaja Teşekkür Etti.
    Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Geçmiş olsun bilgilendirme için teşekkürler

6. Teşekkür leventbaki09 Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen

Alıntı nurettin_kapln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uğultu bilyadır. aks arızası ise takırtı şeklinde olur. 90,dan sonra arabanın titremesi kabin içinde titreşim olması genelde salıncaktır.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Ben belki arızaları tam söyleyemedim.Demek istediğim; arabada oluşan arızaların usta tarafından tespiti ve bunun sorunsuz giderilmesi.
    teşekkür ederim kolay gelsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)