Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Business araca Icon tampon uyar mı?

Teşekkür / Beğen

Business araca Icon tampon uyar mı?

Herkese merhaba,
    Malesef bir kaza atlattım. Kaput ve ön tampon değişecek. Acaba Icon tamponlar benim kasaya birebir uyuyor mu? İnternette dönüşüm yapanları gördüm fakat hiçbir detay vermemişler. Kaportacıya ekstra iş çıkarmak istemiyorum.

Hatta farın biri de değişeceği için mercekli farlara da geçebilirim aralarında uyumsuzluk olmayacaksa.

Teşekkürler

Teşekkür / Beğen
    Öncelikle geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Mercek fara geçebilirsin ama ücretleri yüksek 1 tane sağlam varken bence değmez tek far alıp geçin derim. Tampon konusunda da en ufak fikrim yok maalesef

Teşekkür / Beğen

Referans olması açısından yazayım. Tamponlar birebir uyuyor yalnız görünüş açısından farları da değiştirmek gerekiyor. Bu arada tampon fiyatına aldanıp bu işe kalkışmayın. Tamponlar boş satılıyor. İç destek plastiği, üst ve alt ızgaralar, renault arması, gündüz ledleri, sis farları, bu farların çerçevesi ve tesisat kablosu ek olarak alınıyor. Komple satanlar 2022 sonu itibariyle yan sanayi sıfır için 5500 TL fiyat veriyor. Tamponda yan sanayi yerine çıkma almanız öneriliyor boyutların tam oturması açısından.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)