Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arka Emniyet Kemeri Takılı Değil

Teşekkür / Beğen

Arka Emniyet Kemeri Takılı Değil

Sevgili dostlar;
    Seyir halindeyken arka Koltuklar boş olduğu halde, Arka Emniyet Kemeri Takılı Değil uyarısı veriyor. Muhtemelen kabloda kısa devre var yada başka bişey. Bu durumu tecrübe eden var mı ?

M.yildizili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Benim ekranda da sürekli 0 emniyet kemeri takılı diye yazıp duruyor. Hiç de üzerine düşmedim.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı M.yildizili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ekranda da sürekli 0 emniyet kemeri takılı diye yazıp duruyor. Hiç de üzerine düşmedim.

Güzel cevap.

Uğur BAŞAR
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    [QUOTE=_qokhan_;1114771]Sevgili dostlar;
    Seyir halindeyken arka Koltuklar boş olduğu halde, Arka Emniyet Kemeri Takılı Değil uyarısı veriyor. Muhtemelen kabloda kısa devre var yada başka bişey. Bu durumu tecrübe eden var mı ?[/QUOTE

Merhaba , koltuğun üzerinde herhangi bir ağırlık yapan eşya varsada yapabilir.

Teşekkür / Beğen
    [QUOTE=Uğur;1114775]
    Alıntı _qokhan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar;
    Seyir halindeyken arka Koltuklar boş olduğu halde, Arka Emniyet Kemeri Takılı Değil uyarısı veriyor. Muhtemelen kabloda kısa devre var yada başka bişey. Bu durumu tecrübe eden var mı ?[/QUOTE

Merhaba , koltuğun üzerinde herhangi bir ağırlık yapan eşya varsada yapabilir.
    Yok hocam, koltuk boş. Dın Dın ötüyor ve kadranda uyarı veriyor. Muhtemelen kısa devre var yada sensör bozuk, arka koltuk sökme tecrübesi olan paylaşırsa kontrol edeceğim. Son çare uyarıyı iptal etmek olacak. Can sıkıcı bir hale dönüştü.

Teşekkür / Beğen
    Benim araç 2016 icon. Arka koltukta sensör var mı? Önde sensör var diye biliyorum. Arka tarafta kemer takılı değil diye gösteriyor ama birisi takılıp geri çıkarılınca sesli ikaz vermeye başlıyor.

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı idemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim araç 2016 icon. Arka koltukta sensör var mı? Önde sensör var diye biliyorum. Arka tarafta kemer takılı değil diye gösteriyor ama birisi takılıp geri çıkarılınca sesli ikaz vermeye başlıyor.
    Merhaba.
    Arka koltukta sensör yok. Emniyet kemeri tokasında sensör var. Çıkarınca o ikaz verdiriyor.

8. Teşekkür idemo Mesaja Teşekkür Etti.
    Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Arka kemerlerden bir tanesini takın yola çıkın. Bunu tek tek tüm tokalara yapın. Hangisi seyir halinde takılıyken yine uyarı geliyorsa o tokada arıza var demektir. Muhtemelen ya kablosu kopmuştur, ya da iç mekanizmasında sorun vardır.

Teşekkür / Beğen

Alıntı RedFoX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arka kemerlerden bir tanesini takın yola çıkın. Bunu tek tek tüm tokalara yapın. Hangisi seyir halinde takılıyken yine uyarı geliyorsa o tokada arıza var demektir. Muhtemelen ya kablosu kopmuştur, ya da iç mekanizmasında sorun vardır.
    Cevap için teşekkürler. Deneyip dönüş sağlayacağım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)