2001-Megane AUX çıkışı yapımı

ByDoDo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bu konu çok güzel olmuş yalovada yaşıyorum bu işi bana yapabilecek varmı ? Resimler görünmüyor birde :)

Son düzenleme:

Casperarog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatıyorum ama orijinalini bozmak istemiyorum teybin resimlerde görünmüyor bu aux olayını herhangi bir elektrikçi halledebilirmi ben pek elektrik işinden anlamam mekanikte profesörüm :)

Casperarog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2002 Megane aracımı sil baştan restore ediyorum havaların düzelmesini bekliyorum yakında mekanik elektrik vs bir çok konuda 200den fazla resim atacağım ses yalıtımı vs de var bu aux olayını da eklemek istiyorum Ankara'da yardımcı olacak varmı ??

ByDoDo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatıyorum ama orijinalini bozmak istemiyorum teybin resimlerde görünmüyor bu aux olayını herhangi bir elektrikçi halledebilirmi ben pek elektrik işinden anlamam mekanikte profesörüm :)

aslında amacım orjinallığını bozmadan kullanmak başka bir radyo taktım görüntüsünü bozuyor aracın acayip ışıklar gözü alıyor konuyu açan kişi resimleri yenilese güzel olur elektrikçiler yapmıyor olmaz diyip başından salıyolar:(

fatiher

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,

2001 model MEGANE-COUPE 1.6 16V RXI icin

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-r...j-cihazi-siyah-fm-transmitter-p-HBV000001SXJN

alırsam benim aracın cakmak soketine uyar mi sizce ? Ürün açıklamasında cakmak soket şekline gore uyumluluk bilgisi de verilmis. Benim aracin cakmak soket fotografini da asagida iletiyorum.

P_20171127_095434.jpg

roidmi-html.jpg

Tesekkurler,

nofearnever

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar fotoğraflar gorunmediği için bende tam anlayamadım ama yoğun bir araştırma sonucu AUX olayını hallettim. Benim aracım 2007 Model Renault Kangoo 1.5 DCI. KAset çalar şuan müthiş bir ses veriyor. İSTANBUL içinde olan arkadaşlara yardımcı olabilirim montaj konusunda

mesuttt12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica etsem baglanti yaptiginiz yerlerin resimlerini atabilirmisiniz