Açık hava filtresi

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
JSV Güzel Ama K&N :D Başka :D

bensoner_01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
umarım guzel ses alıyorsundur.sımota-yed-jsv-kn-mantar ve pıpercross markalarını denedım.haaa aem de denedım pardon...

hıc bırınden ıstedıgım sesı alamadım.neden bılmıyorum ama 40 lıralık unıversaller arasında bır fark goremedım ben kendı aracımda.

takiiii green markası ıle tanısana kadar.sanıyorum toplamda 3 modelı var. 2 modelını denedıgımde yıne verım alamadım.fakat dıgerını taktıgımda gercekten fıltrenın o oldugunu anladım... 440 lıra yurt dısından gelıs malıyetı.ama dıger markalar yanına bıle yaklasamıyor. neden dıgerlerınden ses alamadım onuda anlamıs degılım halen... adanada denemedıgım yer kalmadı...

green marka twister model.sıddetle tavsıyem...

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntüsü kadar iyi sanırım.
Biraz tuzluymuş ama sesi duymaya değer galiba

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
fıltredekı ses olayına pek takılmayın derım unutuyorsunuz verımı ...??? teknıgını ??? ne kadar ses okadar verım degıl

bensoner_01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
=) valla abı benım hava fıltresındekı amacım ses alıp egsozu bıtırmektı.ama bı turlu bıtırememıstım.

real egsozla basladım, orta susturucu ıptalıyle devam ettı,60 lık krom boruya gecıldı, oda yetmedı otto takıldı, onu sattım sebrıng aldım, en son motoru ındırtıp, 2. katalızorude bosalttırdım.

ama greenı en basta farketseydım egsoz olayına gırmezdım.

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Benim clio da sıkıntılı durum yer çok az.Halil abiyle inceledik ı ı.Biraz zaman geçsin bakalım olmadı o işe de el atıcaz.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

orkhun

Bilgi Girilmemiş
ikinci el al bence hks kn veya aem
bu arada ne alırsan al cok da ses bekleme :) renault lar vermıyor