Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fluence USB port Takılmaz mı ?

faultless_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı FluenceEDC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fluencin en Fullunde bildigim kadariyla usb yok, bizde servise sormustuk aux girisini yerini cikartip usb takabiliyorlarmis anladigim kadariyla. Yanlis hatirlamiyorsam 400 tl civarinda fiyat dediler. Bosverin usb fln yha 700 mb cd alin istediginiz muzikleri yukleyin dinleyin nolucak usb ile.
    =) =) Bir anda vazgeçtim.Bir usb girişi için 400 tl verilirmi. CD ile devam yola

Teşekkür / Beğen
    aux usb dönüştürücüler var ama pek fazla tavsiye edilmiyor. Çünkü sesi 5 birim düşürdüğü söyleniyor.

Teşekkür / Beğen
    Keşke bilgisi olanlar bilgi verse bilgisi olmayanlarda bilgisi olduğu konularda yazsa renault'un 2011 sonrası usb olmayan tüm araçlarında usb ve aux sistemi var orijinal aparatı'da var

link ekliyorum

ahmet__01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı vezdef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bilgisi olanlar bilgi verse bilgisi olmayanlarda bilgisi olduğu konularda yazsa renault'un 2011 sonrası usb olmayan tüm araçlarında usb ve aux sistemi var orijinal aparatı'da var

link ekliyorum

Merhaba.
    Fotodaki urunu gecengun siparis ettim. (aracim 2012 megane 3 expresion 1.5dci 78kw)
    Bu urun montajinda usb tarafi icin olan soketi var mi var sa teyp arkasindami yoksa nereden nasil bir urun temin etmeliyim.
    Tesekkurler.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ahmet__01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Fotodaki urunu gecengun siparis ettim. (aracim 2012 megane 3 expresion 1.5dci 78kw)
    Bu urun montajinda usb tarafi icin olan soketi var mi var sa teyp arkasindami yoksa nereden nasil bir urun temin etmeliyim.
    Tesekkurler.
    Ben yerine oturttum ama baglantiyi yapamadim. Benim arac icon degil en bosu belki teyp desteklemiyordur ama orta donanimda calisma ihtimali var. Aslinda mantiken benim usb cikisi var teyp uzerinde ordan bi cikis alinarak yapilabilir ama ugrasmadim ben.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yerine oturttum ama baglantiyi yapamadim. Benim arac icon degil en bosu belki teyp desteklemiyordur ama orta donanimda calisma ihtimali var. Aslinda mantiken benim usb cikisi var teyp uzerinde ordan bi cikis alinarak yapilabilir ama ugrasmadim ben.

https://urun.n11.com/oem-yedek-parca...19r-P187231198
    Ben linkteki urunu aldim kargoda henuz gelince bakacagim ama usb icin ara kabloyu nerden bulurum uyum saglar mi bilemiyorum. Satin aldigim satici uyumlu dedi ama montaj konusunda yardimci olamiyorlarmis.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ahmet__01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://urun.n11.com/oem-yedek-parca...19r-P187231198
    Ben linkteki urunu aldim kargoda henuz gelince bakacagim ama usb icin ara kabloyu nerden bulurum uyum saglar mi bilemiyorum. Satin aldigim satici uyumlu dedi ama montaj konusunda yardimci olamiyorlarmis.
    Teyipte cikis varsa haricen kesme bicme yapilmadan montaj yapilacaksa kolay yapilir. Soketleri yerine oturtursuniz calisir.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teyipte cikis varsa haricen kesme bicme yapilmadan montaj yapilacaksa kolay yapilir. Soketleri yerine oturtursuniz calisir.

Maalesef urun uyumsuz cikti yuvaya uymadi iade ettim ayrica kablo soketi de uymadi. Uyan diger kapakli modeli arastiracagim.

Konu ahmet__01 tarafından (13.Haziran.2018 Saat 15:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: Fotograf eklendi

Teşekkür / Beğen

Aşağıdaki linkte buraya uygun cihaz var fakat araç donanımında kablosunun olması gerektiğini söylüyorlar. öncelikli soketlerine göre konsolu söküp bakmak lazım
    https://www.bonpar.com/280237775R
    2013 Renault Megane 3 1.6 16v 110 hp
    2010 Skoda Superb 1.4 TSI 125 hp
    2013 Seat Ibiza 1.4 16v 85 hp
    2012 Renault Fluence 1.5 dci 110 hp Dynamic

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler