Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 sürücü koltuğu yükseklik ayarı

Çiğdem Hoca
    clio_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

clio 3 otantikte de ayarlanmıyor değil mi, ben de montu çıkarırken kafamı çarpıyorum
    Hız, yolu değil; yaşamı kısaltır!

edo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    benim arabada koltuk yükseklik ayarı var ama sorsan bir kere ayarladın mı diye hayır derim sorun olacağını sanmıyorum o yüzden..
    CLIO 4 HB ICON 1.5 dCi 90 bg STOP&START BEYAZ 2012 ( Name: Kuğu )

DyNaStY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Benim aracımda 1.2 joy. Koltuk yükseklik ayarı ne yazıkki yok. Fakat koltuğu ayarlamaya gerek duyacağınızı sanmıyorum. Benim eşimde çok rahat kullanabiliyor.
    <div style=text-align: center;><a href=http://www.renaultfanclub.com/image.php?type=sigpic&userid=12695&dateline=1355476224 target=_blank>http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1355476224</a></div>

excoupe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    en kötüsü; minder styla işinizi çözecektir

Teşekkür / Beğen
    icon modelinin ön yolcu koltuğununda yükseklik ayarı yok ve en yüksek ayarda ayarlamışlar..Biraz uzun boylu birisi oturursa başı tavana değiyor.. Ayarlamak mümkünmü bilen varmı?

Teşekkür / Beğen
    Benim boyum 1,70 cm. Sıkıntı yaratmadan kullaniyorum. Kendiniz kiyaslamniz açisindan yazdim.
    Konu KubilaY tarafından (30.Aralık.2013 Saat 14:36 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    Joy kullanıcısıyım koltuğu aşağıda ayarlayıp kullanırdım eski aracımda bunda orta seviyede ama rahatsız etmiyor görüş mesafesi ve pedal mesafesi gayet orantılı

Teşekkür / Beğen
    malesef 2015 model joylardada yok.. basık araç kullanmaya alışık olduğum için bunun hem kendi hem koltuğu yüksek olunca ilk başlarda çok rahatsız etti ancak sonradan insan mecburiyetten alışıyor

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı gkhan92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef 2015 model joylardada yok.. basık araç kullanmaya alışık olduğum için bunun hem kendi hem koltuğu yüksek olunca ilk başlarda çok rahatsız etti ancak sonradan insan mecburiyetten alışıyor
    İnsani insan yerine koysalar bunlarin hepsi olur. Markalardan once yasalarimiz bizi insan yerine koymuyor ki. Vw bile amerikaya arac gonderirken saci kalinlastiriyor. Renault citroen peugeot gibi markalar da amerika kriterlerini saglayamadigi icin o pazara giremiyor. Evet insana olan feger ortada. Zar zor 2014 kasim sonrsi abd ve esp standart oldu ama daha bir ton yol almalari lazim. Renaultta sagolsun bunu hep yapar. Torpidoya aydinlatma koymaz, kadjarda kapi ici cam digmelerinde aydinlatma yok, clioda ayarsiz koltuk ve saymakla bitmeyecek tonla olmasi gerektigi halde araclardan calinan eksikler

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. Beğeni maninwar liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler