Captur Icon Donanım Özellikleri

gozcelik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,
Bir de lastik basınç sensörü standart olarak geldi 2015 yılında.

gozcelik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Icon'da arka sis farı yok:berbat. Sen git güvenlik diye ESP bile koy, arka sis farı koyma :sinirli

cyenigun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Captur 2013 de kolçak (kol dayama kiti) yok. Daha geçen hafta alım aracı. Aracım ikon ve özellikler ve donanımları çok güzel ve yerinde. Bu araca kolçağı nereden temin edebilirim (gogıl demeyin ürünü buluyorum ama esas sorun montajı. Kendim de monte ederim ama ikinci el de olsa 1 haftalık olunca kıyamıyor insan:) Bir de aracımda navigasyon var ancak öğrenmek istediğim şey haritalar nasıl güncelleniyor? Çok güzel bir uygulama ama bazen bozuşuyoruz navigatör abla ile :) Bu arada yüzeysel olarak edindiğim bilgilere göre bu araçda internet bağlantısı da var imiş ve yanılmıyorsam 60 Euro yıl gbi imiş. Bu doğru mudur. Teşekkürler.

gozcelik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka sis farı olması lazım hocam. Sinyal kolunda ileri çevirince ön arkaya çevirince geri sisler açılıyor
Selamlar, evet varmış:) Ama yine sadece sol tarafta var:( Bugün şans eseri farkettim. Duruyorken önleri yakıyor ama arkayı yakmıyor. Hareket halinde iken arkayı yakıyor. İlginç.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Selamlar, evet varmış:) Ama yine sadece sol tarafta var:( Bugün şans eseri farkettim. Duruyorken önleri yakıyor ama arkayı yakmıyor. Hareket halinde iken arkayı yakıyor. İlginç.
Geri vitese taktığında farlar açıksa ön sisleri otomatik yakıyor bunu da bilmiyorsundur...:)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Capturun kitapcığını biraz kurcalayın, bazı şeyleri şansa bırakmayın.:)

kaderecemsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba

1 hafta önce 2015 model icon aracımı aldım .
Hız sabitleyicisini kullanamıyorum , yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Teşekkürler

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul