Euro truck simulator 2

C4zgır

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş güncelle oyunu 1.9.22 güncellemesi mevcut . oyunu orjinal aldım ilk günden scsye can feda şimdi ats ( american truck simulator ) geliyo bekliyorum onu gelsin alacam :)

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bu oyunu sürekli oynuyorum. Para hilesi yapınca bir tadı kalmıyor. Ama extra kabin süspansiyonu, no speed limit ve havalı korna yaması ile tadından yenmez oluyor tavsiye ederim hepsini. İyi forumlar:)

evet para hilesiyle bi amaç kalmıyor zatenkıhkıhkabin suspansıyonunu yapınca her kazada tır rap yapar gıbı sallanıyorhehekornada yaptım fena oldu dolmuşcu gıbı gezıyorum.:cool:

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Direksiyon seti ile dahada güzel oluyor şahsen ben öyle oynuyorum. :) hele feribota binmek acaip sarıyo.

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.5 senedir oynuyorum cok guzel oyun dun 1.9 guncelleme yaptim

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende bu oyunu multiplayer olarak oynuyorum.2014 de açmış bulunduğum bir grup var.
Forum da bulunan arkadaşlar ve özellikle yönetimindeki arkadaşlar topluluklar içinde çıkan sıkıntıları bileceklerdir.

Disiplin ve düzen içinde var olmak adına tek kalmayı göze almak gerekir.Böyle bir durum ile grubumuzda bir dağılım yaşandı.
Her ne kadar bir oyun olsa dahi topluluğa karşı saygılı olmak gerekir ve grubumuzda bu düşünceyle kuruldu.

Forumda bu oyunu multiplayer da oynayan arkadaşlar varsa yeniden toplanan grubumuza beklerim.

Simülasyon oyununu daha gerçekçi keyife yansıtmak adına konvoy zorunluluğu grubumuzda kaldırıldı.

ilgilenen arkadaşlar varsa grubumuza beklerim.

Grup Sayfamız : [TR express]
Profil Sayfam : [TR express] Kaptan

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Arkadaşlar bende bu oyunu multiplayer olarak oynuyorum.2014 de açmış bulunduğum bir grup var.
Forum da bulunan arkadaşlar ve özellikle yönetimindeki arkadaşlar topluluklar içinde çıkan sıkıntıları bileceklerdir.

Disiplin ve düzen içinde var olmak adına tek kalmayı göze almak gerekir.Böyle bir durum ile grubumuzda bir dağılım yaşandı.
Her ne kadar bir oyun olsa dahi topluluğa karşı saygılı olmak gerekir ve grubumuzda bu düşünceyle kuruldu.

Forumda bu oyunu multiplayer da oynayan arkadaşlar varsa yeniden toplanan grubumuza beklerim.

Simülasyon oyununu daha gerçekçi keyife yansıtmak adına konvoy zorunluluğu grubumuzda kaldırıldı.

ilgilenen arkadaşlar varsa grubumuza beklerim.

Grup Sayfamız : [TR express]
Profil Sayfam : [TR express] Kaptan

Bu oyuna online seçenekmi geldi ?

Semavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet online seçenek 2013 de geldi sanırım.Ben 2014 de online olarak başladım.
Grubumuzda görmek isterim buradan arkadaşları,aynı düzen ve saygı orada da olur