Araba su alıyor yardım

TURBORNİ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
broadway de kronik sorun su alma olayı üstten alıyorsa antenden ön ayak kısımları ıslanıyorsa

1. ön cam kenarları 2. kapı aralarından 3 alttan ama o ıhtımal cok düşük cogu kısı su kanalları demıs ama broadwaylerde oyle detaylı su kanalı vs yok arkadaşlar yeni arabalar gibi ön taraftakı kanal temızse zaten yapılıcak bısıy yok kaportacıda baktırmak gereklı antendense slikon uygulanmalı

trajedi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar lütfen yardım edin araba su alıyor dün akşam şiddetli yağmur yağdı arabanın arka oturum yeri arka ayak basılan yer ön sürücü ve yan sürücü ayak basılan yer göl içinde kalmış ne yapmam gerek lütfen yardım edin bu araba neden su alıyor

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar lütfen yardım edin araba su alıyor dün akşam şiddetli yağmur yağdı arabanın arka oturum yeri arka ayak basılan yer ön sürücü ve yan sürücü ayak basılan yer göl içinde kalmış ne yapmam gerek lütfen yardım edin bu araba neden su alıyor
Antene,Ön can fitiline, arka cam fitiline stoplara silikon çekin ön taragtaki giderler açıksa aracın altında yanında çürük yoksa kapı fitilleride sağlamsa kesinlikle su almaz

Ahzevera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim 92 de de şöför kabini su aldı her yağmurda göl oluyordu.. camcı kaportacıya elektrikçilere derken aldım hortumu su tuttum en sonunda buldum.. sağ sileceğin frezesinden direk kalorifer fanına ordan kabine. Freze değişimi 100 tl yi bulduğu için fanın üstüne plastik kap yerleştirdim..yanlardan hava alması için delikler açtım üstünede plastik inçe parçayı koydum sorun kalmadı. İnşallah bir kardeşimizin işine yarar..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim 92 de de şöför kabini su aldı her yağmurda göl oluyordu.. camcı kaportacıya elektrikçilere derken aldım hortumu su tuttum en sonunda buldum.. sağ sileceğin frezesinden direk kalorifer fanına ordan kabine. Freze değişimi 100 tl yi bulduğu için fanın üstüne plastik kap yerleştirdim..yanlardan hava alması için delikler açtım üstünede plastik inçe parçayı koydum sorun kalmadı. İnşallah bir kardeşimizin işine yarar..

belki giderleri tıkanmıştır...kontrol ettin mi onları

Ahzevera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Giderlerin hepsi açık sağ sileceğin alt kısmı fanın üstüne denk geliyor ordan içeri kabine giriyor..yani aracı su alan arkadaşlar Oray'ıda incelesin derim