Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba su alıyor yardım

Teşekkür / Beğen

broadway de kronik sorun su alma olayı üstten alıyorsa antenden ön ayak kısımları ıslanıyorsa

1. ön cam kenarları 2. kapı aralarından 3 alttan ama o ıhtımal cok düşük cogu kısı su kanalları demıs ama broadwaylerde oyle detaylı su kanalı vs yok arkadaşlar yeni arabalar gibi ön taraftakı kanal temızse zaten yapılıcak bısıy yok kaportacıda baktırmak gereklı antendense slikon uygulanmalı

trajedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    arkadaşlar lütfen yardım edin araba su alıyor dün akşam şiddetli yağmur yağdı arabanın arka oturum yeri arka ayak basılan yer ön sürücü ve yan sürücü ayak basılan yer göl içinde kalmış ne yapmam gerek lütfen yardım edin bu araba neden su alıyor

halimaduy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı trajedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lütfen yardım edin araba su alıyor dün akşam şiddetli yağmur yağdı arabanın arka oturum yeri arka ayak basılan yer ön sürücü ve yan sürücü ayak basılan yer göl içinde kalmış ne yapmam gerek lütfen yardım edin bu araba neden su alıyor
    Antene,Ön can fitiline, arka cam fitiline stoplara silikon çekin ön taragtaki giderler açıksa aracın altında yanında çürük yoksa kapı fitilleride sağlamsa kesinlikle su almaz

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar benim 92 de de şöför kabini su aldı her yağmurda göl oluyordu.. camcı kaportacıya elektrikçilere derken aldım hortumu su tuttum en sonunda buldum.. sağ sileceğin frezesinden direk kalorifer fanına ordan kabine. Freze değişimi 100 tl yi bulduğu için fanın üstüne plastik kap yerleştirdim..yanlardan hava alması için delikler açtım üstünede plastik inçe parçayı koydum sorun kalmadı. İnşallah bir kardeşimizin işine yarar..

Bilal Ünal meganne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Ahzevera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim 92 de de şöför kabini su aldı her yağmurda göl oluyordu.. camcı kaportacıya elektrikçilere derken aldım hortumu su tuttum en sonunda buldum.. sağ sileceğin frezesinden direk kalorifer fanına ordan kabine. Freze değişimi 100 tl yi bulduğu için fanın üstüne plastik kap yerleştirdim..yanlardan hava alması için delikler açtım üstünede plastik inçe parçayı koydum sorun kalmadı. İnşallah bir kardeşimizin işine yarar..
    belki giderleri tıkanmıştır...kontrol ettin mi onları
    Ciğerlerin sönüyorken Tanrı'yı andın;
    Tasa etme gerçekleşir mukaddes andın.
    Gönlündeki yaraların kanını dindir...
    YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR! ! !

Teşekkür / Beğen

Giderlerin hepsi açık sağ sileceğin alt kısmı fanın üstüne denk geliyor ordan içeri kabine giriyor..yani aracı su alan arkadaşlar Oray'ıda incelesin derim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)