Megane 1 - Silecek Durmuyor, Bazen Çalışmıyor

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
88876renault_megane_3695564_7_orig.jpg

sol üstte sileceklerin orada boşluk var ...gördün mü...akü oluyo bazen orada...
eğer 2002 falan ise araban akü vardır orada senin..
aküyüde sökmeden silecek motoruna ulaşabiliyon ama...

torpisoyu bile indirmeye kalkarlar..

benim arabama tecavüz ettiler...ırzına geçtiler..senin arabana da etmesinler )))

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben forumu okuyorum da sen yazamıyon gibi. :D göğüsü sökmek sorun değil http://www.renaultfanclub.com/kango...04-model-kango-kalorifer-petegi-degisimi.html benim zaten kalorifer peteği patlamıştı. bir cesaret ben söktüm değiştirdim. şu anda canavar gibi. bu arada ben silecek motorunuda söktüm temizledim. ayarladım. sorun ondanda değil. silecek sapıttığı için role sesi de göstergenin altındaki immo beyninden geldiği için bu konuyu görünce yazdım. ve halen ya ben anlamıyorum ya sen anlatamıyorsun :D senin sorunun silecek motorunun tamiriyle greslenmesiylemi geçti. yoksa immo beynindenmi?

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam hacı sen haklısın....en büyükkkkkkkkk çorummmmmmmmsporrrrrrrrrrrrrrr )))

Aytskal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
WD 40 yerine bu işler için üretilmiş olan Kontak spreyleri mevcut ve bu spreyler yalıtkandır uygulama alanında kısa devreye sebeb olmaz.Elektronik devre ve elektrik devrelerinde WD 40 kısa devreye neden olabilecektir Ben Elektrik bakım işi yapıyorum oradan biliyorum.

kerberos67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan aynı sıkıntı bende başladı 2001 rxi kesin çözüm nereden bulunuyor, bilgi verebilecek var mı?

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan aynı sıkıntı bende başladı 2001 rxi kesin çözüm nereden bulunuyor, bilgi verebilecek var mı?

silecek kolundan...silecek kolundan değilse sigorta tablası değişecek...geçmiş olsun kardeşim

pepelepe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecek çalışırken periyodik olarak duruyor.5-6 sn sonra tekrar çalışıyor tekrar duruyor. Burda farklı mesajlar var.Bu arada araç iç aydınlatması da kapılar açılınca yanmıyor.Bunların hepsi beyin ile mi alakalı yoksa röle vs ile ilgili mi?