Bordo Coupe Alınır Mı?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Aracın döşemeleri çok temiz görünüyor. Fakat kaporta için bir şey söylemek buradan doğru olmaz. Mesela stop lambaları keyfekeder mi değişmiş ?. Gidip görmek lazım. Fiyatı ise piyasasının 1500 2000 lira altında pazarlık yaparsanız biraz daha inebilir.
Satıcı zaten yazmış bazı masraflarını. Bu araçlara bence en çok yakışan kırmızı ve sarı renkler.

Grimlord

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın döşemeler orjinal degil,sonradan yapılmış.epey yorgun görünüyor.fiyatına bişey diyemem ama temizinden 2-3 lira yer diye düşünüyorum

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hasar kaydı varmış zaten. Araç önden kazalı, panjurlar değişmiş, tampon orijinal değil. Koltuklar çok yıpranmış ki yenilenmiş diye düşünüyorum. Şimdilik görebildiklerim bunlar....

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araç seni çok üzer gibi geldi bana, Yapacağın masrafları da düşünecek olursan, 13 14 e gelecek ve hasar kayıtlı aracın olacak. Kazasız sağı solu değişmemiş, 15 (-+) arasında bir coupe bulabilirsen rutin bakımını yapar kafan rahat binersin.

cambazoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Expertiz ücreti servisten servise farklılık gösterir, 150-250 lira arasında değişir...

Aracın döşemeleri çok temiz görünüyor. Fakat kaporta için bir şey söylemek buradan doğru olmaz. Mesela stop lambaları keyfekeder mi değişmiş ?. Gidip görmek lazım. Fiyatı ise piyasasının 1500 2000 lira altında pazarlık yaparsanız biraz daha inebilir.
Satıcı zaten yazmış bazı masraflarını. Bu araçlara bence en çok yakışan kırmızı ve sarı renkler.

aracın döşemeler orjinal degil,sonradan yapılmış.epey yorgun görünüyor.fiyatına bişey diyemem ama temizinden 2-3 lira yer diye düşünüyorum

Hasar kaydı varmış zaten. Araç önden kazalı, panjurlar değişmiş, tampon orijinal değil. Koltuklar çok yıpranmış ki yenilenmiş diye düşünüyorum. Şimdilik görebildiklerim bunlar....

Bu araç seni çok üzer gibi geldi bana, Yapacağın masrafları da düşünecek olursan, 13 14 e gelecek ve hasar kayıtlı aracın olacak. Kazasız sağı solu değişmemiş, 15 (-+) arasında bir coupe bulabilirsen rutin bakımını yapar kafan rahat binersin.

Kardeşimin biri kaportacı diğeri boyacı...Boyacı kardeşimi aldım.Motordan sagından solundan anlayan 2 işi daha aldık yanımıza... Expere boşu boşuna para vermedik..

Neyse gittik Dün gece!!! Gece gittik ama birde ne görelim.Araba komple macun ve bazı yerlerinden macunlar patlamış.0,5 cm kaporta varsa 1 cm macun var !!! Neyse dedim bizim kardeşlere komple boya kaporta yaptırırım fıstık gibi çıkar.1000 tl boya vs masrafım olur.işçilik bedava...

Sol kapıyı açtım.Direksiyonda bir gariplik var.Pek arabadan anlamam ama direksiyonun içini alttan parmagımı soktum.Giriyor...AAAAA Airbag'i çalmışlar....Şaka şaka bu araba'nın iki airbegide yok kamufle etmişler...Lan dedim kendi kendime Bunlar Suriyelilere bu airbagleri vermişler ÇADIR Yapsınlar diye...Neyse dedim.Çadır olsunda airbagsiz olsun...

Motor Kaputunu açtık...Hemen kardeşim sag şase katlanmışn dedi...Dedim ki biz nelere katlanmıyoruz...O demir parçasımı katlanmıyor...Varsın katlansın arabasını sattığım :D

Sonra motorun üstündeki kapagı açtı elini tuttu Araba da gaz yedikçe bir çekiş yok...Bizde bekarız çeke çeke bıktık..Varsın 15 yaşındaki araba çekmesin...
Dediki kardeşim bu araba senin sattığın 1.4 UNO gibi çekiş kuvvetindedir.Bir parçasını söküp almışlar.Takmamışlar..Bu da motorun gücünü yerle bir etmiş dedi..Olsun dedim Biz azla da yetiniriz :D

Velhasıl kelam kardeşlerim işin şakası 120 Beygirlik 10-12 bin tl verip bu aracı alıp adam edecegime, 10-12.000 verip iki bacaklı TEK BEYGİR Gücünde Birine takı alır adam ederim... :D

O arabayı 3.000'e verselerdi alırdım.2 airbag, 2.000 tl boya ve ıvır zıvır, 3 bin tl motor derken yine astarını geçerdi.Sinirlenip beklemesi de cabası...

Ucuz etin yahnisi mi olur? Olmaz...Siz siz olun 2 bin tl fazla verin alırken orjinalden şaşmayın...

Haaaa bu arada 25 dk.yolu tam 3 saatte gittik trafikten o da cabası.... (22:00-01:00)

Hayırlı Günler dostlar...