K4M Orta susturucu iptali ve Hava filtresi

COUP10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar;

Megane coupe 1.6 16v aracıma orta susturucu iptali ve açık hava filtresi yaptırmayı düşünüyorum. Egzozdan ses olarak çok fazla bir beklentim yok inceden tatlı bi zırıltı verse kafi :) Son susturucu düşünmüyorum kumandalı dahi olsa polisle falan uğraşamam :) Fakat aklıma takılan birkaç şey var orta susturucu iptalinde yakıt ve performansta +/- değişim olur mu ? Üstadların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler.

COUP10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava filtresi olarakta K&n Apollo düşünüyorum ?

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski bi K4M kullanıcısı olarak sana tavsiyem açık filtre kat iptali ve son susturucu :) aradaki farkı göreceksin dostum filtre için Simota ya da K&N diyecegim ama YED filtreler cok daha gecirken cok daha tatlı sesi var söyliyim :) hepsinden kullandım sonra da zaten aracım perte ayrıldı http://l1310.hizliresim.com/1g/2/t6cgu.jpg

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava filtresi olarakta K&n Apollo düşünüyorum ?

Filtre olarak bende Apollo kullanıyorum. Piyasada çakması çok var. Orjinal almaya çalışın
Güzel ses verir. Egzoz kadar ilgi çeker

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
GB clio nun sesini en cok ben bilirim ve Orjinal Apollo filtre alin derim

COUP10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski bi K4M kullanıcısı olarak sana tavsiyem açık filtre kat iptali ve son susturucu :) aradaki farkı göreceksin dostum filtre için Simota ya da K&N diyecegim ama YED filtreler cok daha gecirken cok daha tatlı sesi var söyliyim :) hepsinden kullandım sonra da zaten aracım perte ayrıldı http://l1310.hizliresim.com/1g/2/t6cgu.jpg

Hocam öncelikle geçmiş olsun çok üzüldüm aracınıza. Kat iptali ve son susturucu yaparsam istediğimden fazla ses verecek her gün yaklaşık 120 km yol yapıyorum o kadar sesi kafam kaldırmaz :) Tavsiye için teşekkürler :)

COUP10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Filtre olarak bende Apollo kullanıyorum. Piyasada çakması çok var. Orjinal almaya çalışın
Güzel ses verir. Egzoz kadar ilgi çeker

Internette biraz dolandım fakat güvenilir biryer bulamadım almak için Ankara'da yaşıyorum Ankara'da var mıdır alabileceğimiz biryer yada internet üzerinden güvenilir bir site?

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simota ya da YED kullan kardesim cok tatlı sesleri var

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir önceki coupe'mde kat iptali ve simota hava filtresi vardı. Sesi rahatsızlık yerine keyif veriyordu. Gayet iyiydi.