Telefon araca bağlı iken gelen aramayı cevaplama

snmzomer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2010 megane 3 aracıma telefonumu bağlıyorum, müzik dinliyorum arama yapıyorum vs. fakat gelen arama olunca görüşemiyorum. Arabadayken başka bir telefon ile denedim, telefona 'aradığınız kişi araç kullanıyor lütfen sonra arayın' tarzında uyarı geliyor. Bunu önlemenin bir yolu var mı acaba? Telefon ile gelen aramayı cevaplayamayacak mıyız ?

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
iç aydınlatmanda Işık açma düğmelerinin oralarda araç mikrofonu var mı

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçtan arama yapıyorsunuz müzik dinliyorsunuz ama gelen aramaya cevap veremiyorsunuz ! Bu arada telefonunuzun marka ve modeli nedir ?

snmzomer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arama yapmadım, ama sesli arama düğmesi var araç kumandasında ona basınca isim istiyor. isim istiyorsa arama yapar diye düşünüyorum :) telefon nokia c6-01. gelen aramalarda arayan kişiye araç kullanıyor sesli sinyali gidiyor...

snmzomer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iç aydınlatma düğmesi etrafında mikrofon göremedim...hiç bir yerde göremedim :)

uygurmehmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2010 megane 3 aracıma telefonumu bağlıyorum, müzik dinliyorum arama yapıyorum vs. fakat gelen arama olunca görüşemiyorum. Arabadayken başka bir telefon ile denedim, telefona 'aradığınız kişi araç kullanıyor lütfen sonra arayın' tarzında uyarı geliyor. Bunu önlemenin bir yolu var mı acaba? Telefon ile gelen aramayı cevaplayamayacak mıyız ?

Hocam Merhabalar bu sorunu ben de yaşamıştım. teybin ayarlarında arama ayarları seçeneği var ordan sıralama bölümünü otomatikten manuel'e almanız gerekiyor. sonrasında sorun çözülüyor

snmzomer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Merhabalar bu sorunu ben de yaşamıştım. teybin ayarlarında arama ayarları seçeneği var ordan sıralama bölümünü otomatikten manuel'e almanız gerekiyor. sonrasında sorun çözülüyor

Eyvallah teşekkürler...

balci25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. Epeyce uğraştım ve olmamıştı.