Sayfa 18 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 815161718
Toplam 174 adet sonuctan sayfa basi 171 ile 174 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TomTom Carminat (live olmayan) Harita Güncelleme... ÇÖZÜLDÜ.

Teşekkür / Beğen

Merhaba Mehmet Bey ve üye arkadaşlar,
    son üç güncellemenin meta.txt dosyasını bulamıyorum.
    bu dosyayı yada içeriğini bulabildiğimiz bir adres var mı?
    Selamlar.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar merhaba.Güncel harita linki var mı? Daha önceki linklere baktım hiç biri indirmiyor.

Oğuzhan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    En güncel bu haritayı buldum Europe_1015_9107

https://gpsunderground.com/forum/forum/gps-navigation-systems/tomtom-gps-systems/tomtom-maps/1336551-europe_1015_9107 (Ben torrentten indirdim)
    meta kodu ise "85 DD 1D 22 73 6A 57 E4 91 B6 D2 0D 43 3D C9 6E Europe-101682.meta ; Europe 1015_9107"
    Yine anlatıldığı şekilde yükleniyor.

4. Beğeni mcm83 liked this post

Teşekkür / Beğen

Arkadaşlar anlatacağım saçma gelebilir size ama ben de işe yaradı. Şu an gayet güzel kullanıyorum. İlk önce ufkumuzu açan Mehmet Vidinli arkadaşın dediklerini harfiyen uyguladım. Ama olmadı hata verdi harita. Sonrasında dnzugur arkadaşın dediklerini uyguladım yine olmadı. İki arkadaşın uyguladığı metotda da sd cardı biçimlendirip sıfırdan başladım adımları takip etmeye ama dnzugur arkadaşın yöntemi ilk seferde olmayınca yine hafıza kartını biçimlendirip araca indiğimde ve loopdir dosyasını hafıza kartına yükleyip tekrardan denemek için yapmaya başladığımda bir şey farkettim. Bu sefer sd cardın içine sadece loopdir dosyası atılmıştı diğerlerinde loopdir dosyasıyla birlikte bir txt dosyası daha vardı. Bu dikkatimi çekti sonrasında dnzugur arkadaşın yöntemleriyle bir kez daha denedim ve bu sefer oldu. Size tavsiyem loopdir dosyası hariç txt dosyasını (hafıza kartını biçimlendirip araçtan loopdir dosyasını sd carda yükledikten sonra) silip o şekilde devam etmeniz. Belki sizde de bu şekilde çalışabilir. Sanırım meta.txt metin belgesiyle çakışmasına sebep oluyor loopdir ile birlikte sd carda gelen txt dosyası. Ayrıca navigasyonu hallettikten sonra tek kanal çalışan radyomun kanal geçişleri vs. herşeyi düzeldi ben teybiminde bozulduğunu sanmıştım ama meğer bu yazılıma ihtiyacı varmış. Emek verip yöntem sunan herkese çok teşekkürler. renaultfunclub ailesinde çözülmeyecek bir şey yok biraz vakit alabiliyor o kadar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler