clio 2 motor arıza lambası fasılalı yanıp duruyor acil yardım...

mustafa.aslan_27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar arabam 2004 1.2 clio. motor arıza lambası sabit yanarken ısınıp da devir 3000lere geldiğinde yanım sönmeye başlıyor ve araba çekişten düşüp titreme yapıyor.. :sinirli kafayı yemek üzereyim.. bujileri değiştirdim olmadı lpg bakımı yaptırdım olmadı, her gitmem de bişey deniyor. Deneme yanılma yolu bezdirdi beni. Siliyorlar iki gün sonra gene yapıyor aynısı..

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Kendinizi Buradan Tanıtırsanız Sizi Daha İyi Tanımak Adına Bilgili Arkadaşlar Yardımcı Olacaktır...

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt filtresine bi baktırmanızda fayda var çünkü aracın devri arttıkca ihtiyac duyulan yakıtda artıyor fakat yakıt az gelirse yeterli ateşleme yapılamıyor ve araçta titreme olur. Gecenlerde bir arkadasdada bu sekilde sorun vardı yakıt filtresini değiştirdikten sonra sorunu çözülmüştü. Tabi bu bir fikir sadece baktırmanızda fayda var. Geçmiş olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun . Aramıza hoşgeldiniz. Sorunun en kısa zamanda çözülmesini dilerim.

mustafa.aslan_27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seçim bi biterse gidip baktırmaya elim değecek. Malum iş gereği yoğunuz bu aralar :( ama çok canımı sıkıyor o arıza lambasının fasılalı yanıp sönmesi. Hayır sabit yansa sıkıntı yok. Fasılalı yanıp sönmeye başladı mı araba hem titriyor hem çekişten düşüyor..

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt pompası olabilir sorununuz

Metehan1627

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim iyi günler aynı sorun benim arabadada var çözüm bulabildin mi

selam arkadaşlar arabam 2004 1.2 clio. motor arıza lambası sabit yanarken ısınıp da devir 3000lere geldiğinde yanım sönmeye başlıyor ve araba çekişten düşüp titreme yapıyor.. :sinirli kafayı yemek üzereyim.. bujileri değiştirdim olmadı lpg bakımı yaptırdım olmadı, her gitmem de bişey deniyor. Deneme yanılma yolu bezdirdi beni. Siliyorlar iki gün sonra gene yapıyor aynısı..
Kardeşim iyi günler aynı sorun benim arabadada var çözüm bulabildin mi

darkness01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam merhabalar clio 1.2 icon 2014 model aracım var. Aynı durum bende de var buji, buji kablosu ve bobin değişti ama sorun hala çözülmedi. Deneme yanılma yoluyla çözüleceğini sanmıyorum siz nasıl çözdünüz bu sorunu ? Rica etsem bu konuda yardımcı olabilir misiniz

Son düzenleme: