Sayfa 78 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 286875767778
Toplam 776 adet sonuctan sayfa basi 771 ile 776 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

karacamelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Havalandirmanin saginda solunda yuvarlak acma kapama var. Muhtemelen sizinkiler kapali, acik konuma getirin. Geriye firlama konusunu anlayamadim. Sizin gaz vermenizle alakali bi durumdur. 1,5 senedir kadjar kullaniyorum hic dikkatimi cekmedi, eski aractan yeni araca gecince alisma süreci oluyor. Android icinde servise giderseniz guncelliyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kadjar 1.5 dci Edc Icon Cosmo Mavi

Teşekkür / Beğen
    Konuları takip edemedim daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama Ankara Mais Kadjarımın katalitik konvektörünü değiştirdi. Önemli bir değişimmiş. Haberiniz olsun.

Teşekkür / Beğen
    EDC, DSG Triptonik gibi vitesli araçların hepsinde yokuş dik ve hızınız az ise bu oluyor. Yokuş çıkarken 1-2 , 2-1, 1-2 olduğunda yokuşun başında manuel kullanırsanız bu sorun ortaya çıkmıyor ve güvenle yokuş bitiyor, sonra tekrar otomatik konumuna almanız gerekir.

AxaTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı gry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuları takip edemedim daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama Ankara Mais Kadjarımın katalitik konvektörünü değiştirdi. Önemli bir değişimmiş. Haberiniz olsun.
    Bir arıza mı oldu da değiştirdiniz. Yoksa standart değişmesi mi gerekiyormuş

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karacamelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı AxaTurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arıza mı oldu da değiştirdiniz. Yoksa standart değişmesi mi gerekiyormuş

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazi ilk uretim serilerde sikinti varmis o yuzden degistiriyorlarmis.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kadjar 1.5 dci Edc Icon Cosmo Mavi

ahmet hilmi 5480 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

78 sayfayıda üşenmeden okudum. Yazılanları almadan önce okusaydım belki vazgeçerdim. 2015 1.5 dci edc icon full opsiyonlarıyla 19" aldım. Klima yazın soğutmuyirdu servise götürdük hallettiler. Sonra sürücü koltuğunun altına su birikmeye başladı. Tekrar gittik servise buda çözüldü. 2 kez sensörlerden ses geldi. Servisi arayıp telefonda yönkendirmeyle hallettik. Bakımda yazılımda güncellenince bir daha olmadı. Diğer okuduğum arızalar ve sesler henüz yok. Araç 20000 km de. Şimdilik çok memnunum. Bence 3 eksiği daha var keşke opsiyonlarda onlarda olsaydı. Adaptif hız sabitleyici, bagaj sensörü ve camlarla aynaların otomatik kapanmaması eksikleri bana göre. Lakin bunlara rağmen performans- donanım-fiyat olarak sınıfının bence en makulü. Herkeze kazasız belasız sürüşler.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Beğeni sentimental liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)