Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 3 1.2 extreme quickshift "vites kutusunu kontrol ettririniz" hatasi

Teşekkür / Beğen

Robotize şanzıman üzerinde yer alan oring/conta ve bağlantıların kontrol edilmesi (aşınan yıpranmış parça değişmeli), takibi gerek... Yağ eklemekle olmaz, alan kişi elbette durumdan rahatsız olur, bu yağ kaçakları neyin nesidir diye...

Malesef sizin şanzıman türüne hakim tavsiye edebileceğim bir usta yok ancak sırf bu işler üzerine çalışan servisler var, araştırmalı...

nurettin_kapln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    düz mantık düşünürsek şanzıman keçesinden kaçırır. o şanzımanı daha önce söküp incelemediğim için bilmiyorum. ancak basitçe keçeden kaçırır yağı. 10 bini bulması imkansız, çünkü yıpranmış keçe değişilip devam edilecek. siz düzgün bir ustaya sorun, tatmin edici yanıt ve fiyat alınca yaptırın.
    arabanın altına baktığınızda yağın balçık olduğunu görürsünüz, kötü bir görüntü olacaktır.
    Alıntı Kykyky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir işlem yaptırmadım, güvenip yaptırabileceğim bir usta yok maalesef. Farklı yerlere sordum 400 liraya yaparım diyen de var 10bini bulur diyende. 1 litre yağ alıyorum 1 seneden fazla gidiyor hiç sıkıntı da yaşamıyorum.

Teşekkür / Beğen
    Arabanın altından damlayan yağ tertemiz yeni yağ. Yine de keçeden midir? Bahsettiğiniz keçe aks keçesi mi?

nurettin_kapln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

yağ yeni olduğu için tabii ki de temiz yağ geri sızacaktır. aks keçesi nereden çıktı. senin şanzıman kaçırıyor yani şanzıman keçesi arızalı. şanzıman keçesini değişip devam edeceksiniz hocam maliyeti nispeten ucuz arıza.
    Alıntı Kykyky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın altından damlayan yağ tertemiz yeni yağ. Yine de keçeden midir? Bahsettiğiniz keçe aks keçesi mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler