Clio 3 GrandTour Teyp Parça Kodu Hakkında

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar maalesef araçlarımıza başka bir arabadan çıkma teyp takamıyoruz. Çünkü teypler şaseye tanımlı olduğu için aynı model teyp olsa bile o teyp daha önceden başka bir araca tanımlı ise araç teybi kabul etmiyor.Bunu yaşadığım için söylüyorum.Benim aracım executive modeli idi usb bluetoothlu model aynısından bulmuştum ancak araca tanıtamadım.Bütün servislere gittim tanıtamadılar araca nedenini sorduğumda bu cevabı aldım.Aldığınız teyp mutlaka sıfır olmalı...

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca dynamic ya da diğer full modellerde olan teyp extreme model araca uymuyor.Çünkü ekran farklı olduğu için , tersi içinde aynı durum geçerli...

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca dynamic ya da diğer full modellerde olan teyp extreme model araca uymuyor.Çünkü ekran farklı olduğu için , tersi içinde aynı durum geçerli...
Eyvallah verdiğin bilgiler için kardeşim
Şu usb aux Sd kart okuyucu olan aparatlardan orjinal olarak nasıl çalıştırılır bir öğrenemedik gitt malesef aparat aldık boşa almış oldum şu aparat takılsaydı çok iyi olacaktı herşeyiyle artık a4fc02511d145c56d9239a5c96e512cd.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah verdiğin bilgiler için kardeşim
Şu usb aux Sd kart okuyucu olan aparatlardan orjinal olarak nasıl çalıştırılır bir öğrenemedik gitt malesef aparat aldık boşa almış oldum şu aparat takılsaydı çok iyi olacaktı herşeyiyle artık a4fc02511d145c56d9239a5c96e512cd.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu aparat clio 3 aparatı değil, bu aparat fluence ve megane 3 aparatı,clio 3 lerin aparatında sd kart girişi yok uyar mı bilemiyorum.

faysan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende anlamıyorum maalesef ayrıca bu iş biraz uzmanlık ve teçhizat istiyor.Sadece takmakla olmuyor ki tesisat uyacak mı uymazsa ona göre işlem yapmak gerekiyor.Araca tanıtmak gerekecek mi ? Onu da servis yapabilir.Servise sordunuz mu hiç ?

buraky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Play store'da Renault PORT isimli bir program var.İndirip aracınıla ilgili gerekli bilgileri girdiğiniz vakit hem teyp kodunu hemde aracınız yetkili servise girdiyse km, tarih ve yapılanları görebiliyorsunuz.İOS'ta var mı bilmiyorum.Bilgilerinize.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Play store'da Renault PORT isimli bir program var.İndirip aracınıla ilgili gerekli bilgileri girdiğiniz vakit hem teyp kodunu hemde aracınız yetkili servise girdiyse km, tarih ve yapılanları görebiliyorsunuz.İOS'ta var mı bilmiyorum.Bilgilerinize.
teyp kodunu diğer programlardan bulmuştum bu program farklı bir kod verdi ikisi farklı oldu hangisi doğru acaba diğer programda google play store dan indirdiğm scurety kod girerek öğrenmiştim