Nihayet Android Cihaz Gelmiş

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tarz cihazlara 1000 liradan fazla verilmez.
7 inc tablet takın bluettoth lada istediğiniz işi yaparsınız.Bu ne ya adamlar bizi keklemeye yer arıyor...

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemuc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tarz cihazlara 1000 liradan fazla verilmez.
7 inc tablet takın bluettoth lada istediğiniz işi yaparsınız.Bu ne ya adamlar bizi keklemeye yer arıyor...

Kesinlikle katılıyorum. 1000 liradan tek kurus fazla vermeye niyetim yok. Almak isteyen arkadaslarla birlikte bir toplu fiyat isteyebiliriz. Ama 2500 den kapi alıyorlarsa hic pazarlik etmeye bile gerek yok. Yari fiyatini bile etmez.

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@cemuc hocam bu gibi ürünler çinde yapılıp geliyor,muhtemelen alibaba.com da satışıda vardır bu cihazların.Yurtdışı alışveriş prosödürünü bilen biri çok rahat getirir bu cihazdan.tabii yabancı dilde bilmek gerekli...

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Medianav dan çok güzel gözüküyor. Biraz uygun olsa değiştirmeyi bile düşünürüm:)

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni kasa clio4 çerçeve temin edebilirseniz her türlü multimedya cihazı takabilirsiniz. Bilginize. İş çerçeve de bitiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni kasa clio4 çerçeve temin edebilirseniz her türlü multimedya cihazı takabilirsiniz. Bilginize. İş çerçeve de bitiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çerceve lcd panelden pahallı hemde 2 katı fiyat.500 tl plastik panele verilir mi Allah aşkına.

Valla uğraşmayın alın 7 inc bi tablet cam tutturucuyla işinizi görün.
Samsung tabletler bu konuda çok iyi hem bluetooth var hem gps...

Ben daha önce fluence aracımda yapmıstım tek handikabı yazın batarya ısınma hatası veriyor.

cemuc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tablet alip sabitleyerek kullanmak taraftari degilim. Cok egreti duruyor. Tabi o sekilde begenip kullanan da olabilir saygi duyarim ama ben kucuk citirtilardan bile rahatsiz oluyorum ki ortalikta dolasan kablolar, sallanan bir tablet hic bana gore degil. Uygun fiyatli android cihaz bulursam alacagim sanirim.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten çok güzel görünüyor ama fiyat aşırı uçuk.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Koredeki Capturların navigasyonu farklı. Samsung tablet ve yerinden çıkıyor cihaz.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekran çözünürlüğü harika,hızı harika duruyor ama bence fazla büyük kaçmış çok emanet duruyor be arkadaşlar.
ikinci konuda bu tip andriod multimediaların geneli çinde üretiliyor ve ses kalitesi çok vasat.

hemen hemen aynı paraya çok ufak 30dk sürecek 2cm traşlama ile Alpine sistem alabiliyorken bunu almak bence aptallıktan başka birşey olmaz:

http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/92073-clio-4-carplay-uygulamasi.html

ve bir takım yorumlar yanlış olmuş, tüm multimedyalar sığmaz arkadaşlar hatta tam aksine alacağınız multimedyaların %99u sığmaz.
clio 4 lerde yükseklik olarak Double din önü var ama arkasında sadece single dine uygun cep var yani multimedya double dinler gibi kare değil L şeklinde arkası.

Alpine Ilx-700 diyin anlarsınız demek istemdiğimi bir bu birde bir tane daha alpine var o sığıyor oda 7000tl.

başka hepsinden daha iyi çözünürlük,çok daha iyi ses verecek seçenekte Sony Mex-4000BT gibi sony app remote alplikasyonu olan teyp alıp teybi torpidoya koyup ortada tablet koyup tableti Bluetooth ile bağlayıp teybin ekranı haline getirmek. inanılmaz daha iyi bir ses kalitesi ve oldukça ucuz bir yol.