Aksesuar Sorusu

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende 2016 Makyajlı Kasa 1.2 Joy var arka koltuk larda Koltuk kafalığı 2 tane biri sağda biri solda orta kısımda koltuk kafalığı yok ben servise sordum 450 lira gibi bir rakamdan bahsetti bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varmıdır. Ayrıca Kol dayama orijinal serviste 550 lira denildi aynısı birebir olan dışarda ankarada varmıdır bildiğiniz yer ?

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba. serviste sorduğunuz her ürünü aynı kalitede ve mais bandrollü olarak yarı fiyatına belki biraz fazlasına dışarıdan temin edebilirsiniz. koltuk başı içinde internet sitelerinde hurda - parçalanmış araçlar var dilediğiniz her malzemeyi söküp satabiliyolar. bi araştırın isterseniz

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YARI fiyatına ve mail bandrollü nasıl oluyor kusura bakma arkadaşım ben farklı bir markadan renaulta geldim parça konusunda yabancılığım var ondan sordum

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soyleki servis cogunlukla parca fiyati kadar uzerine iscilik fiyati ekliyor. Mesela daha iki dakika once bi alisveris sitesinde bahsettigin kolcagi gordum benim aracimdakinin aynisi ve orjinal diye uzerine basa basa belirtmis fiyati ise 200 tl...
383715778 aha buda ilan numarasi

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soyleki servis cogunlukla parca fiyati kadar uzerine iscilik fiyati ekliyor. Mesela daha iki dakika once bi alisveris sitesinde bahsettigin kolcagi gordum benim aracimdakinin aynisi ve orjinal diye uzerine basa basa belirtmis fiyati ise 200 tl...
383715778 aha buda ilan numarasi
ürün güzel fiyatta iyi gibi peki ya montajı nasıl olacak

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3. Koltuk kafaligi gibi bir konfordan ote guvenlik donanimini dahi opsiyon olarak sunuyorlar ise bu reno nun ayibidir diyorum baska da birsey demiyorum. Ciddiyim 3. Koltuk kafaligi olmayan reno mu satiliyor 2017 senesinde?

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef maalesef ki benim araçta makyajlı kasa olmasına rağmen yok 3.koltuk kafalığını soruyorum enterasan cevaplar var hurdacılarda