Fluence yakıt problemi

recep_41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renoslm arkadaşlar herkese hayırlı forumlar sizinle birşey danışmak istiyorum benim 2010 prilivage var aracı pazardan pazara kullanıyorum kışın araç yüksek rolantla çalışıyor ısınana kadar ortalama yakıt 7.2 gösteriyordu bende sıfırladım ortalama 12 ye fırladı sizinde başınıza geldimi araç durunca kendiliginden düşüyor tektek hareket edilince yine tek tek yükseliyor gerçi mazotda az ondan olabilirmireno

drezin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal benimde aynıydı zamanla km yaptıkça düşüyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renoslm arkadaşlar herkese hayırlı forumlar sizinle birşey danışmak istiyorum benim 2010 prilivage var aracı pazardan pazara kullanıyorum kışın araç yüksek rolantla çalışıyor ısınana kadar ortalama yakıt 7.2 gösteriyordu bende sıfırladım ortalama 12 ye fırladı sizinde başınıza geldimi araç durunca kendiliginden düşüyor tektek hareket edilince yine tek tek yükseliyor gerçi mazotda az ondan olabilirmireno

Sıfırladılar sonra 20-30 km altında bir mesafe gittiyseniz asıl rakamları vermez. Asıl ortalama rakamı almak icin minimum 50 km üzeri yol yapın ( tek sefer de değil pazardan pazara kullanıyorum demişsiniz toplamda 50 km ye gelince veya yaklaşınca ) yol bilgisayarında veya bilgi ekranında değer normal rakamlara inecektir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

recep_41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saol tşkeler bilgilendirdiniz beni bende şok oldum keşke sıfırlamasaydım dedim kendi kendime