Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: nasipse scenic 2 alacağım yardımm

zazum5560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

hımm nasipse scenic 2 alacağım yardımm

yaklaşık 15 aydır bir hayli masraflı ve sanayiden kıçını alamadığım 2001 megan 1 aracımı cuma günü sattım (2 rekat da şükür namazı kıldım) scenic 2 almayı düşünüyorum fakat sahibinden de gezerken çok fantatik ilanlar var misal full demiş cam tavan yok baz modeli full gibi falan nasip olursa km si 100 bin civari servis bakımlı full manuel vites olan bir araç almak istiyorum ki bütçem de 32 bin civarı
    Scenic 2 yi uzun zamandır takip ediyorum çok heves etiğim bir araç özellikle cam tavanını merak ediyorum yağmurlu bir hava da
    gelelim asıl konuya bu araçları alınırken neye dikkat edilmeli (çözülmeyen bir sıkıntıya denk gelmek istemem) motor ve yürürüne megan 1 den aşinayım zaten varsa expere yoksa da özel servise göstermeden almam nisan 15 den sonra düşünüyorum almayı o zamana kadar araştırma peşinde olacağım tavsiye edeceğiniz bir arac olur mu forumdan cevrenizden teşekkürler şimdiden

Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı zazum5560 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 15 aydır bir hayli masraflı ve sanayiden kıçını alamadığım 2001 megan 1 aracımı cuma günü sattım (2 rekat da şükür namazı kıldım) scenic 2 almayı düşünüyorum fakat sahibinden de gezerken çok fantatik ilanlar var misal full demiş cam tavan yok baz modeli full gibi falan nasip olursa km si 100 bin civari servis bakımlı full manuel vites olan bir araç almak istiyorum ki bütçem de 32 bin civarı
    Scenic 2 yi uzun zamandır takip ediyorum çok heves etiğim bir araç özellikle cam tavanını merak ediyorum yağmurlu bir hava da
    gelelim asıl konuya bu araçları alınırken neye dikkat edilmeli (çözülmeyen bir sıkıntıya denk gelmek istemem) motor ve yürürüne megan 1 den aşinayım zaten varsa expere yoksa da özel servise göstermeden almam nisan 15 den sonra düşünüyorum almayı o zamana kadar araştırma peşinde olacağım tavsiye edeceğiniz bir arac olur mu forumdan cevrenizden teşekkürler şimdiden
    Scenicler güzel geniş aile araçları. Alacağınız aracı en fulünü almayı düşünüyorsanız yine aracın kıçını sanayiden alamayabilirsiniz. Temiz olsun boş olsun hepsi aynı konforu sağlıyor

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bende zamanında heves edip cesaret edememiştim 😁

34VR1415

Teşekkür / Beğen
    Bende Cam tavanlı 2008 Scenic 2 Prilevege var.
    Bende alırken cam tavana özendim.
    Şahsen cam tavan olmasa da olurmuş.
    Cam tavanı sadece yağmursuz, karsız, güneşsiz ve düşük hızda veya park halinde kullanabiliyorsun.

Aykut Karabulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Allah gönlüne göre versin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zazum5560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    okuduğum kadarıyla scenic den uzak durmam lazım

ERDEMCAN10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Merhaba;

Benim araçta da tam tersi sorun var. Scenic 2001 1,6 16 V BENZİN/LPG aracım var.Yazları araç ilk çalıştırdığımda kesik kesikte olsa çalışıyor. Daha sonra 20 dakika bir yere gideyim arabayı stop edeyim. Aracı 5 dakika sonra çalıştırmaya çalışayım çalışmıyor. En az 1 saat beklemem gerekiyor. Ve bunu sadece yazın yapıyor. Kışın böyle bir sorun yok. Bununla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Yardımcı olur musunuz? İnanın bu konudan çok sıkıldım ve Renault araçtan soğudum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)