Megane 4 - Rlink2 Car play ve ios özelliği

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sağolun hocam. Aracın garantisi yok serviste ne kadar ücret alırlar acaba.
Aslında sanırım servisten servise değişiyor.Sürekli servis kullandıysanız belki ücret almayabilirler.Yanlış hatırlıyor olabilorim ama sanki bir arkadaş 250 TL verdim diye paylaşmıştı.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

melih0660

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında sanırım servisten servise değişiyor.Sürekli servis kullandıysanız belki ücret almayabilirler.Yanlış hatırlıyor olabilorim ama sanki bir arkadaş 250 TL verdim diye paylaşmıştı.

Tamam hocam sağolun. Bi görüşeyim servisle

BrsYlmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.
R link 2 cihazınızın hw gen versiyonu 2.0 ve uzeri mi acaba?1.1 ise maalesef carplay'i kullanamazsınız.

Nerden bakabiliriz versiyona hocam?

Edit: Developer ekranına ulaşmam gerekiyormuş. Bakacağım hocam.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

BrsYlmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Developer Ana sayfasında sol tarafta görebilirsiniz.Tıpkı şu videodaki gibi:

Hakan hocam bir türlü developer menüsüne giremedim. V9 için farklı bir giriş şekli olabilir mi? USB içerisinde Debug klasörü ve lge dosyası haricinde hiç birşey yok ancak girmiyor.

BrsYlmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi girebildim. 15. denemede. HW Gen 1.1 yazıyor. Yani ne yaparsam yapayım carplay açılmayacak :(

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Şimdi girebildim. 15. denemede. HW Gen 1.1 yazıyor. Yani ne yaparsam yapayım carplay açılmayacak :(
Merhaba.Maalesef.Gen1.1 için şimdiye kadar bir çözüm bulunamadı.

meganesedan4_34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de aracımdaki R Link 2 HW'si 2.0 paylaşmış olduğunuz linkten 280239665R kodlu ürünün siparişini verdim.

İstanbul Kartal'da ikamet etmekteyim. CarPlay uyumlu yeni USB parçası montajını nasıl ve nerede yaptırmıştınız ? Bu bilgiyi paylaşabilirseniz ben de benzer şekilde yeni USB cihazın montajını yaptırmak isterim.

meganesedan4_34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DfRThW.jpeg

Bu ürün için oluyor dediler ben 250 TL ye aldım.Parça elime bugün ulaÅŸtı deÄŸiÅŸtirmeye çalışacağım umarım çalışır.

Murat Bey aracınızdaki HW 2.0'dı ve aşağıdaki link üzerinden sipariş mi verdiniz ?
https://www.yedexe.com/urun/megane-iv-aksesuar-prizi

Linkte iki ayrı ürün kodu bulunuyor sizin sipariş ettiğiniz neydi ? Gelen USB portu nerede taktırdınız ? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim benim aracımda da HW 2.0 USB port değişimi ile carplay kullanabileceksem ben de sizle benzer yerden alıp yapmak isterim

NRS74

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım 2016 icon paket megane 4 ben android autoyu kullanıyorum ancak tam ekran değil HW sürümünü bilmiyorum ona bakacam r-link sürümüde 3.3 mesajlarımı falan sesli okuyor