Yorgunluk Tespit Sistemi

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Yorgunluk tespit sistemi ile ilgili bilgisi olan var mı? Aktif olmasına rağmen 6 saat durmadan araç kullandım fakat hiç uyarı vermedi. 4 aydır kullanıyorum aracımı hiç uyarmadı. Uyarı alan var mı? Yada sistem nasıl çalışmaktadır?

Aracım 1.5DCI Icon Sedan EDC

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistem kapalı olabilir açmak için menü ayarlarına bakmanixda fayda var eğer bulamaz iseniz kitapciklara bakın ...

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorgunluk tespit sistemi bende 4 defa uyari verdi uzun yolda arac ici sensorler sizin hareketlerinizi takip ediyor sizde yorgunluk uyuya kalma gibi goz kapaklarinin agirlasmasi gibi belirtiler olursa uyari verir nekadar surdugunuzle ilgili degil uyari verdiginde kadranda kirmizi isikli mola verin uyarisi ve sinyal sesi oluyor

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim, en azından nasıl bir uyarı çıkacağını öğrenmiş oldum.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay be yorgunluk tespit sistemi hatcback ve talismanda yok. Güle güle kullanın.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay be yorgunluk tespit sistemi hatcback ve talismanda yok. Güle güle kullanın.

Canli tabela okuma sistemide sedan meganeda yok malesef

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabela okuması çok mu önemli? Bence gereksiz bir özellik

tabela okuması bencede gereksiz zaten navigasyonu olan heraraç eğer navi programı açıksa bulunduğunuz noktadaki mevcut hız ve yön tabelalarını gerek sesli gerekse görsel olarak ekranda gösteriyor bu yüzden çok önemli bir özellik gelmedi bana ama yorgunluk tespit sistemi özellikle uzun yolu bol yapanlar için gayet önemli ve işe yarar bir özellik

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
R link 2 nin navigasyon altyapisı ve harita versiyonu 2014 yılına ait olup renault guncellememekte ısrarci olunca navigasyonun neredeyse tüm verileri yanlış oluyor.[emoji4]

Güven vermiyor maalesef.Tatil için 1000 km yol geldim,sürat sınırı bilgilerinin sadece otobana ait olanları tutuyor.Otobandan cıktığınız anda tabela takip etmek zorundasınız ve neredeyse tüm sürat değer ve başlangıç bitiş noktalari hatalı.Ben şahsen hala telefonun navigasyonunu kullanmak ihtiyaci duyuyorum.