Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: koleos yardım çekiş sorunu

brahm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Ne yaptınız, çözebildiniz mi sorunu?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür / Beğen
    sorun devam ediyor sabah calıştırdıgımda soguk havadan galiba hiç gaz yememeye basladı.dün turbo cıkısını söktük acaba partekül veya katalizordenmi diye ondanda değil..araba gaz yemiyor kağnı gibi sanki 1000 motor var üzerinde kanser olacam nolur biri yardım etsin..motor komple sandık motor sıfır enjektör pompa sıfır turbodada bişey yok map sensörü maf sensörü denendi ondan da değil..neden yapar böyle birşeyi..havasoguyunca iyice cogaldı hiç gitmemeye başladı kesin hava ile ilgili birşey..en azından koleosu olan varsa deneme yanılma ile sorunu cozersem belirli bir parada vericem aracın sahibine..acaba gaz pedalından yaparmı?

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı meakat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorun devam ediyor sabah calıştırdıgımda soguk havadan galiba hiç gaz yememeye basladı.dün turbo cıkısını söktük acaba partekül veya katalizordenmi diye ondanda değil..araba gaz yemiyor kağnı gibi sanki 1000 motor var üzerinde kanser olacam nolur biri yardım etsin..motor komple sandık motor sıfır enjektör pompa sıfır turbodada bişey yok map sensörü maf sensörü denendi ondan da değil..neden yapar böyle birşeyi..havasoguyunca iyice cogaldı hiç gitmemeye başladı kesin hava ile ilgili birşey..en azından koleosu olan varsa deneme yanılma ile sorunu cozersem belirli bir parada vericem aracın sahibine..acaba gaz pedalından yaparmı?
    Gaz pedalı da fren pedalindaki müşür de yapar . Gaza ne oranla basıldığını okuyamazsa tepkisi de ona göre olur motorun. Fren müşür ü fren e basılıyor gibi algılar sa enjektör ler yakıtı keser ekonomi yapmak için

emrepinarbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Durum garip. Ama sanki şöyle bir algı oluşuyor bende. Araç motor yeni dediniz, sandık. Enjektörler tanıtıldı ve parçalarda problem yok gözüküyor. O zaman tüm bu donanımları senkronize çalıştıracak lan beyin tam olarak komut sağlamıyor olabilir. Yazılım güncellediler mi bu işler sonrasında? Ben aracımda Tuning Yazılım kullanıyorum maşallah hiç problem yaşamadım. Orjinal yazılım kullanıyorsanız bir güncelletin derim. Olmadı madem ücret açısından göze aldığınız bir tutar var, aracınıza güvenilir bir firmada beyni kaskolattırarak performans yazılım attırın. Denemekte fayda var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)