2013 symbol Baldır ağrısı

cesmes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaklaşık iki ay önce 2013 model joy paket symbol aldım. iki aydır bir türlü koltuk ayarını tutturamadım o baldır ağrıyor arkadaş, topuk ağrısını biraz olsun dindirdim ama baldır ağrısı çok, rahat kullanamıyorum arabayı. sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
boy 175 cm kilo 108.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de clio 4 de rahat edemedim uzun yolda ozellikle cok agriya beden oluyor.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pek bi caresi yok gibi. Bende kadjarda baldirdan rahatsizim. Sanirim tek care baldir destekli arac almak :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Oturduğunuz zaman koltuğun oturma kısmı dizinize kadar geliyor mu ? Daciada bana da olmuştu. Oturak kısmı kısa kalınca ağrı yapıyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullanan kisinin boy ve kilosu ile alakali olmakla beraber benim aracta baldir ve bel destegi bulunmuyor ama 8-10 saatlik yolculuklarda dahi ne bel ne de baldir agrisi cekmedim. Koltugun ozellikle oturak kismini dizlerinize gore ayarlayin bi kac farkli ayari mutlaka deneyin optimumu yakalarsiniz. Yani oturma pozisyonunuz duz degilde arka koltuklar gibi acili olacak sekilde ayarlanmali. Dizleriniz pedallara 90 dereceler gibi dik acilarda degilde daha yatay acilarda olmali. Belki denemissinizdir ama yine de hatirlatmakta fayda var. Boyunuz uzun ise pedallara mumkun oldugu kadar dizlerinizden ayaklariniza kadar olan bolum yatay olsun. Arka sirt kismindan da ayar yapilabilir ama bu sefer kafalik cok arkada kalir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cesmes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. oturma kısmı kısa kalıyor belki ondan olabilir ama daha önce 2004 model kangoo kullandım ondan hiç sorun yaşamıyordum. araba kullanmaktan soğuttu resmen. internette baldır destekli minder satıyorlar çare olur mu ki ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. oturma kısmı kısa kalıyor belki ondan olabilir ama daha önce 2004 model kangoo kullandım ondan hiç sorun yaşamıyordum. araba kullanmaktan soğuttu resmen. internette baldır destekli minder satıyorlar çare olur mu ki ?

Alip denemekte fayda var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi