Captur Cam Filmi ???

ricardo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar.. ben aracımın cam filmlerini geçen gün söktürdüm, fakat ne kadar captur görüyorsam hepsi halen filmli. Bu araçlarda filmin orijinal olma durumu var mı? ben aracı ikinci el olarak yeni aldım, ilk sahibine de sormadım alırken. yakışıyordu da aslında, acaba söktürerek hata mı yaptım? Sizlerin capturda durum nedir cam filmi konusunda?

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Benim araç 2014 ve orjinalinde bagaj camı ve arka camlar renkli.Ön camlarda düşük renkli ,Ön cam da normal.

Aracı sıfır aldığım içinde sonradan müdahale yaptırmadım.Orjinal hali ile kullanıyorum.

ricardo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç 2014 ve orjinalinde bagaj camı ve arka camlar renkli.Ön camlarda düşük renkli ,Ön cam da normal.

Aracı sıfır aldığım içinde sonradan müdahale yaptırmadım.Orjinal hali ile kullanıyorum.
Benim arac da 1.5dci muhtemelen aynidir acikcasi cok da fark edemedim, ancak film de vardi gecen gun ben sokturene kadar. Peki bu durum yani camin renkli olmasi ruhsatinizda yaziyormu?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renkli cam diye ruhsatta yazmaz, belki paket olarak sizin araç alt paketse cam renkli değildir.

athırsızı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
outdoor araclarda arka camlar e1 v sertifikalı karartılmış filmli gibi duruyor benim öncam dahil halen filmli

Capturp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cama bakın, eğer 43-R yazıyorsa araç fabrika çıkışlı renkli camdır ve bu araca ceza kesilmemesi gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Birde sanırım camı açtığınızda film varsa üstten 5mm boşluk oluyormuş.Oda film tam yapılırsa camı açıp kapatırken kalkma ihtimaline karşı sıfır çekilmiyormuş.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cama bakın, eğer 43-R yazıyorsa araç fabrika çıkışlı renkli camdır ve bu araca ceza kesilmemesi gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

43-R V olacak 43-R normal cam

woltera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Filim yasak diye biliyorum cezasi var diye taktirmadim ben