Galeriden araç alınır mı?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler hocam, siz aracı aldığınızda kaç bindeydi, 1 yıl olmuş alalı ama bana ne önerebilirsiniz(25-35 arası bütçe), bir arkadaş citroen önerdi ilandaki özellikler doğruysa yakıt tüketimi düşük görünüyor gerçeği nedir bilemeyeceğim

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-araci-ilk-gelen-alir-takasli-491595330/detay
146.000 km de idi aldığım da şuan 162.000km de. Ben 4 cam elektrikli ve 6vites olmazsa olmazım size tavsiyem de bu yönde olur . Kesinlikle iyice işinin ehli ustalara gösterin aracı
İlan daki araç 5.3litre yakmaz diye tahmin ediyorum bunların içi benim hoşuma gitmiyor kullanıcı yorumlarını araştırın aracı yakından görüp içine bakın fikriniz değişir.

yomraliahmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
146.000 km de idi aldığım da şuan 162.000km de. Ben 4 cam elektrikli ve 6vites olmazsa olmazım size tavsiyem de bu yönde olur . Kesinlikle iyice işinin ehli ustalara gösterin aracı
İlan daki araç 5.3litre yakmaz diye tahmin ediyorum bunların içi benim hoşuma gitmiyor kullanıcı yorumlarını araştırın aracı yakından görüp içine bakın fikriniz değişir.

Sizin aracınızda Yokuş Kalkış Desteği var mı?