megane 2 airbag sorunu acil yardım parça

Gitme_Dayanamam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar malum kronik sorun bu döner kontaktör.grupta yardımcı olabilcek bi parçaçı yada sadece iç zemberegi satan birileri varmı.bi ara görmüştüm bi sitede sadece flex kablonun oldugu gecmeli yer degişiyordu kollar asynı kalıyo maliyet düşüyordu.bu konuda yardımcı olabilcek bi arkadaş var mı

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar malum kronik sorun bu döner kontaktör.grupta yardımcı olabilcek bi parçaçı yada sadece iç zemberegi satan birileri varmı.bi ara görmüştüm bi sitede sadece flex kablonun oldugu gecmeli yer degişiyordu kollar asynı kalıyo maliyet düşüyordu.bu konuda yardımcı olabilcek bi arkadaş var mı
6ay önce sargısı nı değiştirdim usta 170tl dedi 150 ye hallettik . Sargısı internet de vardı fakat sök tak için gerekli malzemeler bende yoktu cesaret edemedim [emoji4]

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kendiniz uğraşmayın bence bu işlemi bir airbag cıya giderek çözersiniz.