Touch plus hakkinda

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba touc pluslarda yagmur ve far sensoru yok katlanan ayna sadece 2015 ve uzeri modellerde katlanir ayna gündüz ledi ve celik jant farki var.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün 2013 edc touch a baktım
yağ-far sensörleri
kararan dikiz aynası
dijital klima
katlanır ayna yoktu.

karasukrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de 2013 edc touc plus var araba resmen bomboş bi işe yarayan hoşuma giden kartı sokmadan kart cebimdeyken çalıştırmak uzaklaşınca da kapıların kilitlenmesi bundan önce 2012 otomatik comfort passatım vardı fluence binince passatın kıymetini anladım passat boş zannediodum da meğer ağzına kadar tıka basa doluymuş ama gel gelelim iş yine ekonomiye biniyo yakıtı mükemmel dicek yok performansı da tatmin edici 110 luk vites geçişleride güzel beklediğimden iyi çıktı geri kalan bi artı yönünü göremedim

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski kasada dinamik ve priv.yeni lerde icon en full sayiliyor.mumkun oldugunca ust donanim kullanim ve satisda avantajli oluyor
Birde ekstra paket ekliyse full+ full oluyor.

mancho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen katılıyorum. bende de touch-plus var, bu modeller kendi aralarında birkaç farklı donanımı varmış. Ben bunu jantların çelik olmadığını görünce anladım:) ASR ve hız sabitleme haricinde düm düz araba işte. 2002 passat olan arkadaşım donanım yönünden benimle dalga geçiyordu ama hep benim arabamı kullanıyorduk. Niye; onun arabası 2.0 motor 14litre yakiyor, fluence 4 litre yakıyor:)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen katılıyorum. bende de touch-plus var, bu modeller kendi aralarında birkaç farklı donanımı varmış. Ben bunu jantların çelik olmadığını görünce anladım:) ASR ve hız sabitleme haricinde düm düz araba işte. 2002 passat olan arkadaşım donanım yönünden benimle dalga geçiyordu ama hep benim arabamı kullanıyorduk. Niye; onun arabası 2.0 motor 14litre yakiyor, fluence 4 litre yakıyor:)

devir ekonomi devri. arkadaşın yakıtı kadar konuşsun:) başaka konuya hiç girmesende olur ne de olsa passat, passat'tır:)