ön sağ kapıdan su alma sorunu

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar sayın forum üyeleri daha önce buraya su alma ile ilgili konu açmıştım ama yeni konu açma gereği duydum 98 rn brodwayım var su alan bazı kısımları hallettim ama şimdide şoför tarafı değilde diğer taraftan sağ ön kapıdan su alıyor camdan su döküldüğünde kapı döşemesinin oradan azda olsa geliyor buda arabanın içinin ıslanmasına yetiyor kapının ön gider deliğinden bayaģı su gelirken diğer taraftan az geliyor giderleri plastik kablo bağı sokarak biraz açtım ama genede su geliyor kapı döşemesini sökücektim niyetlendim sökerken tırnağın birini kırdım tamamen sökmeye cesaret edemedim nedrn oradan su alır bir ara cam motoru bozulmuştu onu değiştirirken oradaki naylona benzer şeffaf örtüyü çıkardı attı tamirci bu artık yırtılmış bir işe yaramaz diye neden çıkarıyorsun olsun yırtıkda olsa o şekilde geri yapıştır dediğimde bunun bir fonksiyonu yok olmasada olur demişti ondan dolayı su alabilrmi yardımlarınızı bekliyorum kusura bakmayın biraz uzun oldu

suat-

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende aynı sıkıntı vardı . ön cam fitilini yeniledim ve sağ ön kapı su giderinde fazla su birikince hızlı tahliye edemediği için kapı altından içeri veriyordu suyu. biraz gideri büyütünce şuan sorun ortadan kalktı.