Araç Buz ve Kar Önleyici Branda Hakkında!

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.

Aşağıda linkini vereceğim ürünle ilgili bilgisi olan var mı? Kullanan arkadaşların yorumları benim için çok önemli. Ankara'da yaşıyorum ve her sabah aracımı kullanmak zorunda kalıyorum servise yetişebilmek için. Bildiğiniz üzere camda oluşan buzlanma çok zaman kaybına neden oluyor. Ürün açıklamasında yazan şeyler doğru mu sizce? Yok bu ürün olmaz deyip başka önerisi olan arkadaşımız varsa bilgi verirse sevinirim.

Teşekkürler.

https://urun.gittigidiyor.com/otomo...lsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Merhaba bi tavsiye cama akşamdan karton koyun, Sabah kartonu aldığınızda cam da buzlanma olmadigini goreceksiniz.
Urundeki maskeyi araciniza akşamdan takarsaniz cama yapisir sabahta sökmeye ugraşırsınız.

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bi tavsiye cama akşamdan karton koyun, Sabah kartonu aldığınızda cam da buzlanma olmadigini goreceksiniz.
Urundeki maskeyi araciniza akşamdan takarsaniz cama yapisir sabahta sökmeye ugraşırsınız.

Açıklamada buzlanma olmayacak falan deyince kartondan daha sağlıklı olacağı için bir sormak istedim sizlere.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ankaradanım Ön camlar için Çöp poşeti gibi buyuk bir naylonla on camı kapatıp ustune karton kutu koyuyorum sıkıntı yaşamadan yoluma devam

Hiko41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben genelde alüminyum güneşliğin iki kenarına ip bağlayıp cama kapatır iple aynalara bağlarım karlı havalarda.aynalarınızada eski çoraplardan geçirebilirsiniz.

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
ankaradayım ve bu günlerde hemen her sabah aracın ön camı buzlanmış oluyor. ben sabah evden çıkarken 1 lt kadar sıcak su alıyorum yanıma ve camlara döküp çekçek le suyu sıyırıyorum, 1 dk sürmüyor. hem maliyeti yok, hemde çadırla kartonla uğraşmaktan daha kolayıma geliyor. arabayı çalıştırıyorum, camları halledene kadar da motor 1-2 dk biraz kendine gelmiş oluyor.

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba arkadaşlar.

Aşağıda linkini vereceğim ürünle ilgili bilgisi olan var mı? Kullanan arkadaşların yorumları benim için çok önemli. Ankara'da yaşıyorum ve her sabah aracımı kullanmak zorunda kalıyorum servise yetişebilmek için. Bildiğiniz üzere camda oluşan buzlanma çok zaman kaybına neden oluyor. Ürün açıklamasında yazan şeyler doğru mu sizce? Yok bu ürün olmaz deyip başka önerisi olan arkadaşımız varsa bilgi verirse sevinirim.

Teşekkürler.

https://urun.gittigidiyor.com/otomo...lsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bu üründen ben aldım ama daha henüz kullanmadım. Işe yarayıp yaramadığını göreceğiz...

darkmessenger

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben cama olanından kullanıyorum. Kullanışlı ve buzlanma olmuyor. 2. yılı malzeme olarak da dayanıklı.

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlgili ürünün ön cam için olanını aldım. Sonuç mükemmel. Herhangi bir buzlanma oluşmuyor.