2014 icon sağ gündüz ledi nasıl takilir

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise sordum ( yetkili ) tanesine 50,00 tl dediler. Takmaya para alırlar almazlar bi şey diyemiyorum ama led icin 50,00 tl dediler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise sordum ( yetkili ) tanesine 50,00 tl dediler. Takmaya para alırlar almazlar bi şey diyemiyorum ama led icin 50,00 tl dediler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok uygunmuş. Hiç böle yapacaklarını düşünmezdim.

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Twetter dan bilgim var hocam.. hoparlör acaba hangi modele koyuyor ki.. koymuyorsan twetter yeri neden yaparsın.. galiba ses tıkırtı yapsın diye yapıyorlar 😀 sayın alsh nasıl bir yöntem uyguladıniz parklar için.. nereden kablo çektiniz.. ayrıca çektiğiniz yerin elektrik gücü o ampulü uygun mu.. ve son olarak motorda sağda solda kablo var mı bunu yaptıktan sonra.. kötü görüntü yani.. ve ne kadar tuttu.. benim farın içinde normal sarı park ampulü var onu çıkarıp LED ampul mu taktiniz..

Merhaba hocam. Şu fotoğraf çekmeyi bugün halledebildim. İçeriden sigortalardan gelen kablo ve kaputa doğru dağılımını şu şekilde yapmış ustam. Tam tahmin ettiğ igibi kablo hiç görünmüyor ancak eğilince sigorta kısmından giden şu turuncu kabloyu görüyorsunuz. Onunda görünmesi farkedilmesi cidden zor :D

9DB6qk.png
qJXg85.png

Turuncu kabloyu sigortadan aldıktan sonra ilerisinde kaputa ulaşabileceği bir ara bulmuş olması lazım. Sonra kabloyu öne doğru taşıyıp farlara aktarmış. Ancak kablo üstten değil hep görünmeyen yerlerden ulaşmış sıkıntı çıkmasın diye. Daha sonra elektrik bantı ile kabloyu kaplamış. Yani kablonun sigortaya bağlı kısmı turuncu sonrasında siyahlaşması elektrik bantından kaynaklı
Son fotoğraflarda kablonun farlara eriştiği kısmları bulunuyor.

PObR69.png
g91NV3.png

mustafamustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın hocam.. baya güzel olmuş.. bı boş vakitte bende yaptıracak ins