Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araç içi gıcırdama veya trim sesi hk.

hayalet34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Bazı seslerin nereden geldiğini duyuyorum. Plastik birleşim yerlerine sıkacağım.
    Deneme yanılma yöntemi.

Alıntı Aykut_25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamda nereye sıkacaksınız ? ayrıca bu kalıcı bir çözüm olmuyor.

Teşekkür / Beğen
    bende de aynı sekilde problem var on kolsoldan geliyor ama nereden geldiğini bulamadım.büyük ihtimal havalandırma deliklerinden geliyor

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı fearfactory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de aynı sekilde problem var on kolsoldan geliyor ama nereden geldiğini bulamadım.büyük ihtimal havalandırma deliklerinden geliyor
    Havalandirma kanallari cok ince ve zayif yani ses yapmaya cok musait ama ses bence kadran kismindan geliyor. Captur testlerinde kadranlardan ses geldigini soyluyorlar. Ayrica benim arac fluence ve benim kdranda da ses var. Kullanilan malzeme mika turevi bi malzeme citirdamaya cok musait bir urun ve sesler bu parcalardan kaynaklaniyor. Havalandirma kanallarini defalarca sokup takmama ragmen kanallardan ses gelmiyor cok ilginc.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Beğeni hayalet34 liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Sonunda sesi buldum kadran kısmından geliyor sol havalandırma ile birleşim yerlerinde ve würt kullandım sesi kesti...

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havalandirma kanallari cok ince ve zayif yani ses yapmaya cok musait ama ses bence kadran kismindan geliyor. Captur testlerinde kadranlardan ses geldigini soyluyorlar. Ayrica benim arac fluence ve benim kdranda da ses var. Kullanilan malzeme mika turevi bi malzeme citirdamaya cok musait bir urun ve sesler bu parcalardan kaynaklaniyor. Havalandirma kanallarini defalarca sokup takmama ragmen kanallardan ses gelmiyor cok ilginc.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı hayalet34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonunda sesi buldum kadran kısmından geliyor sol havalandırma ile birleşim yerlerinde ve würt kullandım sesi kesti...

nasıl ulasabilirim buraya,bende de sıvı gres yag mevcut

Teşekkür / Beğen
    Merhaba,
    Ön panelde birleşim yerlerinden geliyordu. Würt silikon spreyin ucunda zaten beyaz bir ince çubuk var onunla biraz sıkıp sonra bezle sildim.

Alıntı fearfactory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl ulasabilirim buraya,bende de sıvı gres yag mevcut

Teşekkür / Beğen
    Merhaba. Bende de würht sprey mevcut. Rica etsem uyguladığınız bölgeyi resimle gösterirmisiniz zahmet olmazsa, bende de trim sesleri mevcut, ön taraftan gelen sesler oldukça rahatsız edici.

Alıntı hayalet34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ön panelde birleşim yerlerinden geliyordu. Würt silikon spreyin ucunda zaten beyaz bir ince çubuk var onunla biraz sıkıp sonra bezle sildim.

Capturp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Benim de arka koltuklardan gacır gucur rahatsız edici sesler geliyor. Servis yalıtım falan yaptı, ses biraz gitti ama yine de var. Hangi noktaları yağlayacığımı bilesem sıvı gres basıcam ama yanlış iş de yapmayayım diyorum. Diğer sesler için servis trimci arkadaşlar halleder demişti ama fırsat olmadı gitmek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)