Apple Carplay destekli cihaz tavsiyesi

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 icon sahibiyim medianav evo cihaz var gerçekten sadece ekranlı cihaz koymak için koymuşlar aldığım günden beri yazılım hatalarıyla dolu sürekli saçmalıklar çıkartıp duruyordu sinirli bi telefon görüşmesinden sonra müzik dinlemek istedim ve bukadar basit bi işlemi yapamayınca sınırlendim ve ekrana yumruk atmamla kırılması bir oldu şuan kısaca cihaz değişimi şart artık apple carplay destekli çokta pahalı olmayan bir cihaz önerisi istiyorum sizlerden

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncellikle piyasada var olan clio 4 için satılan cihazlar carplay uyumlu araştırmanızı o şekilde başlatmanızı öneririm.yani bahsi geçen araca monte edilmiş başarılmış ürünleri önceliikle tarayın sorgulayın yada andriod teyp alıp telefonuzu android bir ürün ile değiştiririn carplay yok ise.

bunu şu sebeble söylüyorum, bahsi geçen icon araçların arkasındaki yuva kendi ürününe has tasarlanmış, kafamıza göre herhangi bir teyp alıp monte edemiyoruz, double din arkalı teypler kafadan yok sığmıyor (göğüsü kesmediğiniz sürece)

geriye önü double arkası single yuvalı modeller kalıyorki buda yeryüzünde 3-4 teyp demek (bunların 3ü trde satışı yok) özetle baya baya dar alanda alışveriş yapacaksınız.
alpine ilx-700-ilx-007,ilx 107 bakabilirsiniz ama oda pahalı :( ve o bile traşlamak vs istemiyor değil hani aklınıza tak diye oturacak gelmesin basitde olsa işlem gerektiriyor.

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şuan için verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim alpine cihazlara baktım biraz pahalı geldi açıkçası şuan Kadjardaki rlinklerin belki normal ekranlarda olabilir apple carplay desteği varmış ama o ekran bizim araca bağlanırmı boyları aynı gibi geldi çünkü.
öncellikle piyasada var olan clio 4 için satılan cihazlar carplay uyumlu araştırmanızı o şekilde başlatmanızı öneririm.yani bahsi geçen araca monte edilmiş başarılmış ürünleri önceliikle tarayın sorgulayın yada andriod teyp alıp telefonuzu android bir ürün ile değiştiririn carplay yok ise.

bunu şu sebeble söylüyorum, bahsi geçen icon araçların arkasındaki yuva kendi ürününe has tasarlanmış, kafamıza göre herhangi bir teyp alıp monte edemiyoruz, double din arkalı teypler kafadan yok sığmıyor (göğüsü kesmediğiniz sürece)

geriye önü double arkası single yuvalı modeller kalıyorki buda yeryüzünde 3-4 teyp demek (bunların 3ü trde satışı yok) özetle baya baya dar alanda alışveriş yapacaksınız.
alpine ilx-700-ilx-007,ilx 107 bakabilirsiniz ama oda pahalı :( ve o bile traşlamak vs istemiyor değil hani aklınıza tak diye oturacak gelmesin basitde olsa işlem gerektiriyor.