Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kilometre saati arıza

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı efsanekral55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sorunla karsılasan kişiler genelde çıkma gösterge ile değişmiştir ama bildiğim kadarı km çeviren çarklar dişlilerde değişebiliyor iyi bir usta bu çarkların çıkmasını bulursan 30 ile 50 arası bu işi çözebilirsin bildiğim bu km çarklarının yenisi satılanı yok yedek parçada varsada çok zor bulunur çıkma panel ise 100 ile 200 arası bulabilirsin çıkmaotoparca sitelerinden ayrıca bu forum kurulmuş ama forumun adminleri yöneticileri cevap vermekten aciz salmışlar çayıra burasını
    Derdiniz nedir bilmiyorum ama bu forumun yöneticileri teknik servis çalışanı değil öyle olsa bile her konuyu bilecek değil. Sizin açtığınız ilk konuya cevap yazanda benim ( moderatör ) bu konuya da 2. cevabı ben yazdım ( uyuyan ,forumu boşlayan , çayıra salan yok gördüğünüz gibi) Burada sorunlarımızı paylaşır aynı sorun hakkında bilgi sahibi olanlardan yardım alırız . Burası teknik servis değil ! Biz burada görmediğimiz test etmediğimiz araçlara yorum yazmaya yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Sanayide gösterge km saati tamiri yapan yerler var diye biliyorum. Oraları yoklayın önce sonuç çıkmazsa çıkma bakarsınız.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler