Fluence eski kasa ve yeni kasa far uyumu ?

grkm16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır net bir cevap bulamadığım bir sorum olucak. 2012 extreme edition fluence aracım var. biliyorsunuz ki merceksiz düz farlara sahip. Ben ise mercekli xenon olarak dönüşüm yapmak istiyorum. 2013 e kadar ki kasalarda mercek sadece xenon olanlarda var ve bu farların fiyatları yüksek. Aklımdan geçen 2013 ve sonrasındaki mercekli halojen farlara h7 4300k xenon kit uygulamak. Uzun lafın kısası 2013 makyajlı kasalardaki mercekli far 2012 modellere birebir uyum sağlar mı? kimi parçacılar uyuyor diyor kimisi uymaz diyor. görsellere baktığımda ayakları tırnakları ve şekli birebir gibi gözüküyor. Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilirse çok sevinirim herkese iyi günler

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır net bir cevap bulamadığım bir sorum olucak. 2012 extreme edition fluence aracım var. biliyorsunuz ki merceksiz düz farlara sahip. Ben ise mercekli xenon olarak dönüşüm yapmak istiyorum. 2013 e kadar ki kasalarda mercek sadece xenon olanlarda var ve bu farların fiyatları yüksek. Aklımdan geçen 2013 ve sonrasındaki mercekli halojen farlara h7 4300k xenon kit uygulamak. Uzun lafın kısası 2013 makyajlı kasalardaki mercekli far 2012 modellere birebir uyum sağlar mı? kimi parçacılar uyuyor diyor kimisi uymaz diyor. görsellere baktığımda ayakları tırnakları ve şekli birebir gibi gözüküyor. Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilirse çok sevinirim herkese iyi günler

Mercekli Farlar Bire Bir Uyumludur...

grkm16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabınız için teşekkür ederim şimdi gereken işlemlere başlayabilirim

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uyumlu diye duymustum

grkm16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet uyumluymuş teşekkür ederim. Dün mercekli farları satın aldım bugün de internetten aldığım h7 4300K xenon kit ve parklar için aldığım photon ledler geldi. Yarın uygulamasını yaptırıcam inşallah buraya fotoğraf atmaya çalışıcam.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet uyumluymuş teşekkür ederim. Dün mercekli farları satın aldım bugün de internetten aldığım h7 4300K xenon kit ve parklar için aldığım photon ledler geldi. Yarın uygulamasını yaptırıcam inşallah buraya fotoğraf atmaya çalışıcam.

4300 dusuk degil mi biraz benimkiler 6500 o bile yetmiyor :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

grkm16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en verimli ışık 4300k da alınıyor. eski aracımın merceklerine de ondan yaptırmıştım. Hatta elektrikçi 8000k xenon bağlamıştı hemen ertesi gün 4300k lık ampül satın alıp değiştirmiştim çok memnun kalmıştım. Bütün Orijinal xenonların rengi 4300k oluyor. Kelvin değeri yükseldikçe renk mavileşmeye başlayıp görüş performansı düşüyor. Eğer yetmiyorsa balastlarınıza dokunmadan 4300k ampül almanızı tavsiye ederim :) Forzanın h7 4300k ampülleri var bildiğim kadarıyla çiftini 35-40 lira gibi bir paraya satın alabilirsiniz sanırım

grkm16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınızın parklarında ne marka led kullandınız acaba? Sizinki gibi parlak bir ışık elde etmek istiyorum

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınızın parklarında ne marka led kullandınız acaba? Sizinki gibi parlak bir ışık elde etmek istiyorum

Kullandığım Ürün Buydu

[h=1]PHOTON 8 BEYAZ SMD Ledli T10 Tip Park Ampülü 85d038
[/h]