Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.6 veya öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltme

Teşekkür / Beğen

Alıntı quartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsi aynı usb belleğin içerisine koyularak yapılabilir mi?

Bir de yavaşlama donma gibi bir durumla karşılaştınız mı?
    Sırayla tek tek usb içerisine atarak yükleyeceksiniz.

Yavaşlamanın aksine daha akıcı çalışacaktır.

2. Teşekkür quartal Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni quartal liked this post

Teşekkür / Beğen
    Paylaşım için teşekkür ederim, gayet güzel oldu ve hızlanma var. Yükleyecek arkadaşlara tavsiyem pin kodunuzu bilmeniz, bende yükleme tamamlandıktan sonra pin kodu istedi ve renault yardım hattını arayarak öğrendim. Yükleme tamamlanınca önce dil arapça oluyor sonra türkçeye dönüyor.

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı yunusemre_oz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam guncelleme icerisinde windows ce menusune giris te yapabileceksiniz ve guncellemeleri yukleyebileceksiniz. Harita guncelemesini su an test ediyorum birkac gun icerisinde paylasacagim.
    Bu güncellemeyle Maicon test menüye de girebiliriz dimi?

Teşekkür / Beğen
    Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.az önce ben de güncelleme yaptim.once evde tüm dosyaları laptopa bir klasöre indirdim.sonra araca inip tarif ettiğiniz gibi sırayla tüm dosyaları usb ye atarak her seferinde eski dosyayı silmek için biçimlendirme yaparak yükledim.hersey sorunsuz çalışıyor çok güzel oldu.tavsiye ederim.windows ce yada Micom menuye nasıl giriliyor acaba?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı maninwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.az önce ben de güncelleme yaptim.once evde tüm dosyaları laptopa bir klasöre indirdim.sonra araca inip tarif ettiğiniz gibi sırayla tüm dosyaları usb ye atarak her seferinde eski dosyayı silmek için biçimlendirme yaparak yükledim.hersey sorunsuz çalışıyor çok güzel oldu.tavsiye ederim.windows ce yada Micom menuye nasıl giriliyor acaba?
    Merhaba hocam win ce menusune girmek icin rnav acilirken renault logosunu gordugunuzde sol altta d mod 2016 yazdigi an ekrani saga sola dogru kaydirin win ce acilacaktir. Micom menu icin ise kucuk bir dosya var yukleyeyim indirip girebilirsiniz.

Teşekkür / Beğen
    Maninwar hocam micon menu programini upload edip ekleyeyim onla giris yapabilirsiniz

quartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben de usb bellekleri biçimlendirerek koydum dosyaları. Sırayla taktım ancak ilk usb"de "usb boş" diye bir uyarı aldım. 2. usb'den diğer adımlara devam ettim ve güncelleme işlemi tamamlandı.

Mainwar ve micom menüleri nedir bunlar hakkında bilgi verir misiniz?

Teşekkür / Beğen
    Ok Micom menu ye de girdim.micom menu medianavin bir takım ayarlarının olduğu menüdür gizli menu gibi.ancak bilmeden bir ayarı değiştirmek riskli olabilir cihazı kilitleyebilir.geri görüş kamerası varsa bunun yazılımını aktif etmek,eko 2 menüsü aktif etmek(menu aktif olsada değerler calismiyor) gibi bazı şeyler buradan yapılır.

10. Teşekkür quartal Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı maninwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ok Micom menu ye de girdim.micom menu medianavin bir takım ayarlarının olduğu menüdür gizli menu gibi.ancak bilmeden bir ayarı değiştirmek riskli olabilir cihazı kilitleyebilir.geri görüş kamerası varsa bunun yazılımını aktif etmek,eko 2 menüsü aktif etmek(menu aktif olsada değerler calismiyor) gibi bazı şeyler buradan yapılır.
    Merhaba Hocam kamerayı aktif etme ve diğer menüleri nasıl aktif edeceğiniz paylaşacağım ama şu ggünlerde zamanım olmuyor test yapıldı bürkaçgün içinde yazacağım.

12. Beğeni quartal liked this post
    Teşekkür / Beğen

Alıntı yunusemre_oz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hocam kamerayı aktif etme ve diğer menüleri nasıl aktif edeceğiniz paylaşacağım ama şu ggünlerde zamanım olmuyor test yapıldı bürkaçgün içinde yazacağım.
    Ok tesekkurler.tek merak ettiğim eko menünün çalışabilip çalışamayacağı.aktif etsende değerler gelmiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 1 misafir)

1. Zozing,
  2. yunusemre_oz