Depo Boş/Full Yakıt Kullanımı

Gurul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Depoyu fullediğiniz de yakıt performansını arttıracak ürünler kullanıyor musunuz? Ya da depo temizliği için ürünler?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Depoyu fullediğiniz de yakıt performansını arttıracak ürünler kullanıyor musunuz? Ya da depo temizliği için ürünler?

Hic kullanmadim ama guzel urunler var. Gecenlerde enjektorler ve mazot pompasi degisti. Belki kullanilsa duzelirdi ama guvenemiyorum acikcasi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

matchmaker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
enjektörler kaç binde değişti? genelde kaç bin de değişmekte?
Hic kullanmadim ama guzel urunler var. Gecenlerde enjektorler ve mazot pompasi degisti. Belki kullanilsa duzelirdi ama guvenemiyorum acikcasi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Kullandım bir sorun yaşamadım ( Bilindik ürünler di) Aracı düşük devirde kullanıyor iseniz 4 -- 5 depo da bir kullanılabilir .

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aracımda hiç kullanmadım guvenemedigimden.acikcasi kaş yapayim göz çıkarmaktan cekiniyorum.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendimce 2 nedenden dolayı kullanmıyorum

1. araç firmalarının önermemesi
2. vadettiği faydayı sağladığına inanmamam

aksi durumda firmalar test edip onayladıkları markaları ya servis malı etiketiyle ya da orjinal kutusuyla satışını yaparlardı diye düşünüyorum. ne zaman yetkili servis rafında bu ürünleri görürüm o zaman fikrim değişebilir:)

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Bu ürünlerin çoğu fasa fiso... hiçbir bilimsel tabanı olmayan ürünler... setan yada octan sayısını yükseltemediginiz sürece pek bir anlamı yok...

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullandım bir sorun yaşamadım ( Bilindik ürünler di) Aracı düşük devirde kullanıyor iseniz 4 -- 5 depo da bir kullanılabilir .

Ben kullanıyorum düşük devirde. bunlardan mı kullanmak gerekir ?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Ben kullanıyorum düşük devirde. bunlardan mı kullanmak gerekir ?
Ben aracımı aldığım 146.000 km de iken enjektör arızası veriyordu ekranda Berner marka enjektör temizleyici kullandım o depoda yakıt tüketimi 0.1--0.2lt düştü enjektör arızası da gitti marş süresi kısaldı . Bunlar benim aracımda yaşadığım . Olumsuz bir durum gozlemlemedim aracı aldığım kişi kısa mesafe kullanıyordu aracı . Devirli ve temiz yakıt kullanılan araçlarda gerek olmayabilir ama ben yakıta hile katmayan benzin istasyonu olduğunu sanmıyorum istasyon sahibi iyidir çalışan yapar depoya su karışır o yakıt bize sorunsuz gelmez ülkemizde [emoji17]

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımı aldığım 146.000 km de iken enjektör arızası veriyordu ekranda Berner marka enjektör temizleyici kullandım o depoda yakıt tüketimi 0.1--0.2lt düştü enjektör arızası da gitti marş süresi kısaldı . Bunlar benim aracımda yaşadığım . Olumsuz bir durum gozlemlemedim aracı aldığım kişi kısa mesafe kullanıyordu aracı . Devirli ve temiz yakıt kullanılan araçlarda gerek olmayabilir ama ben yakıta hile katmayan benzin istasyonu olduğunu sanmıyorum istasyon sahibi iyidir çalışan yapar depoya su karışır o yakıt bize sorunsuz gelmez ülkemizde [emoji17]

Anladım teşekkür ederim. Ben bu konuda olumlu yorumlar okumaya başladım. Acemi olduğum için aracı devrinde kullanamayan biriyim. Eğer enjektör arızası yada alakalı bir problem yaşarsam bu katkılar aklımda . hangi marka kullandığınızı nerden aldığınızı özelden yazar mısınız ?