2017 Q4 Harita Güncellemesi

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğe ve bilgiye saygı meselesi hocam 3. Bir şık yok.
İstemeden, bilmeden öyle birşey yaptıysam özür dilerim ki yapmam. Mevzu geçenki teşekkür mezzusuysa, onun da cevabını verdim, pardon dedim. Bu kadar atarlı giderli birşeye dönüşeceğini tahmin bile edemezdim. Ne diyeceğimi bilemiyorum... Belki başka birşeye canın sıkıldı, cefası bana kaldı diye düşünüyorum şimdilik.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasanbozkurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kısaca biri daha açık bir şekilde nasıl güncelleyeceğimi anlatabilir mi bütün yorumlarda büssürü birşeyler yazmışlar aklım karıştı ve aracımın güncellemesi 4.1.0 navigasyon güncellemesini nasıl yapabilirim

goxel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar
Öncelikle yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum
Harita güncellemesi esnasında
storage 4 diskinde
kopyalama esnasında zannedersem bir hata yaptım ve
storage 4 disk altındaki dosyalarda problem oldu ve şimdi navigasyon başlatılamıyor.
storage 4 diski dosya kopyası mevcutmu veya bu problemi nasıl çözebilirim.
Teşekkür ederim.
[SUB][SUP]
[/SUP][/SUB]

goxel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar
Harita güncellemesi esnasında storage 4 diskinde
kopyalama esnasında zannedersem bir hata yaptım ve storage 4 disk altındaki dosyalarda problem oldu ve şimdi navigasyon başlatılamıyor.
Teşekkür ederim.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dosyaların kopyalanmış olduğunu kontrol ediniz ( değiştirmek istediğiniz dosyanın orada olup olmadığını yani kopyalanıp kopyalanmadığını kontrol ediniz)

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar
Harita güncellemesi esnasında storage 4 diskinde
kopyalama esnasında zannedersem bir hata yaptım ve storage 4 disk altındaki dosyalarda problem oldu ve şimdi navigasyon başlatılamıyor.
Teşekkür ederim.

http://www.mediafire.com/file/7xby0u3bgbpu19b/
upgrade_root.lgu" adlı iki dosya döndürür.

Nav'i geri yüklemek için önce "upgrade.lgu" dosyasını ve sonra "upgrade_root.lgu" dosyasını eklemek yeterli olacaktır.

#PrensesClio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle iyi forumlar. Aranıza katılalı çok olmadı. Bilgi almak için en iyi bu başlığı buldum. Yaklaşık bir hafta önce Clio 3 Grandtour un en full olan Night&Day modelinden aldık. Araçta navigasyon multimedya sistemi var ancak navigasyonun SD kartı kaybolmuş ( nasıl kayıp edilebileceğine anlam veremesemde ). Kart olmadığı için navigasyon ekranında "harita bulunamadı" yazıyor . Bilgisi olan arkadaşlar bunu nasıl çözebileceğim veya SD kartı nasıl edinebileceğim (fiyat önemli ) hakkında bilgi verirse çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konu media nav olan clio 4 ler için geçerli navigasyon için ayrıca bir kart yok yani sistem çok farklı siz boş bir yeterli kapasitede mikrosd kart alıp internetten mobile navigasyon şeklinde aratarak araştırıp kartınıza yükleyip kullanacaksınız.

#PrensesClio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim Ama kendi kartı haricinde başka bir navigasyonu okumuyor diye biliyorum bahsettiğin işlem nasıl yapılacak